Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   POPLista także w VH1
10 sierpnia 2006, 14:31 , aktualizacja 4 listopada 2006, 19:38
Jedna z najpopularniejszych radiowych list przebojów, POPlista RMF FM, od 14 sierpnia 2006 będzie gościć również na antenie telewizji muzycznej VH1 Polska. W ten sposób słuchacze zobaczą teledyski wykonawców, na których utwory głosują. Notowania listy z RMF FM z poprzedniego dnia będą pojawiać się w VH1 codziennie od poniedziałku do piątku, o 16:00.

"W muzycznym, radiowym teatrze wyobraźni czasami brakowało obrazu, który wyostrzyłby gusta jurorów POPlisty. Cieszę się, że powiększy się liczba słuchaczy, dla których muzyka to także pasja i emocje, związane z codziennym układaniem kolejności najpopularniejszych przebojów w Polsce" -mówi Darek Maciborek, prowadzący POPlistę w RMF FM.

POPlista to zestawienie 20 najnowszych i najpopularniejszych utworów. O losie polskich i zagranicznych piosenek decydują słuchacze: za pomocą SMS-ów oraz przez Internet. POPlista po raz pierwszy pojawiła się na antenie RMF FM w 2001r. Jest to jedna z najstarszych list przebojów w Polsce. To także najpopularniejszy program muzyczny stacji RMF FM oraz najchętniej słuchane w tym czasie pasmo radiowe w całej Polsce, gromadzące przed odbiornikami 2,6 miliona słuchaczy (/Źródło: Radio Track SMG/KRC A Millward Brown Company, ogół badanych, marzec -- maj 2006)./

POPlista jest interesującą muzyczną propozycją w bogatej ramówce VH1 Polska. Stacja ma w swojej ofercie zarówno programy poświęcone wybranym stylom i gatunkom muzycznym (np. "Polonez", z wyłącznie polską muzyką, czy "Smells Like 90`s" z hitami z lat 90-tych i "So 80`s" z lat 80-tych), ale także zestawienia ulubionych utworów gwiazd polskiego show biznesu ("Moja muzyka"), koncerty na żywo i "Unplugged" oraz międzynarodowe zestawienia list przebojów ("Best of Charts"). Teraz dołączy do nich również "POPlista" z najpopularniejszymi utworami, wybranymi przez polskich fanów muzyki.

"Twoja muzyka, Twoje VH1" to hasło reklamowe, które nadaje kierunek naszym działaniom. Dzięki współpracy z RMF FM, widzowie VH1 będą mieli na naszej antenie jeszcze więcej swojej ulubionej muzyki."-- komentuje Robert Cieśluk, Dyrektor Marketingu MTV Networks Polska.

Trzy lata temu POPLista gościła na antenie telewizji Polsat. Raz w tygodniu prezentowano podsumowanie 5 ostatnich notowań.

Grzegorz Nałęcz, Medialink; PR RMF; FAN FM

Przeczytaj również:
  • POPLista na walentynkowym wyjeździe (14 lutego 2006)
  • 1000 x POPLista - Darka Maciborka (5 października 2005)
  • POPLista: Podsumowanie 2004 roku! (29 grudnia 2004)
  • "POPlista vol. 3" na 500 wydanie POPlisty (29 września 2003)
  • POPlista w Polsacie (29 maja 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz