Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Kolorowa Jesień w RMF FM
31 sierpnia 2006, 23:12 , aktualizacja 23:18
Znamy już jesienną RaMóFkę. RMF FM - Najlepsza Muzyka - to hasło towarzyszyć będzie słuchaczom żółto-niebieskiej stacji. Kolorowa Jesień w RMF FM zaczyna się 4 września. Jesienią RMF FM gwarantuje przede wszystkim Porywające Poranki, Najlepszą Muzykę i Najistotniejsze Fakty.


Fakty RMF FM - najbardziej wiarygodny program informacyjny, co godzinę, dodatkowo, co pół godziny w paśmie porannym i po 15.00. Z każdego miejsca na świecie, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, relacje reporterów i korespondentów RMF FM w Faktach, w Faktach Sportowych, Kulturalnych i Ekonomicznych.

Tuż po ósmej Kontrwywiad RMF FM - najważniejszą rozmowę dnia poprowadzą: Kamil Durczok, na zmianę z Konradem Piaseckim. Kontrwywiad RMF FM zawsze rano werbuje najistotniejszego informatora dnia.

Codziennie, od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 9:00, poranny program „Wstawaj, szkoda dnia” prezentuje niezwykle mocna ekipa: Przemysław Skowron, Witold Lazar, Marcin Ziobro Tomasz Olbratowski i…ON, ten Piąty. Poznamy go już 4- ego września. Trudno go określić, ponieważ wymyka się wszelkim opisom, dlatego nazwano go Piątym Elementem. Nowa postać w poranku RMF FM jest bardzo tajemnicza, nie wiadomo, kto go przysłał i jakie ma zadania. Wiadomo jedynie, że będzie starał się za wszelką cenę osłabić siłę najbardziej niewygodnych, niepokornych i nieprzewidywalnych prowadzących w Polsce. Widocznie komuś bardzo przeszkadzają: ostra satyra, bezpardonowość i niezwykle cięte języki grupy prowadzących Poranek w RMF FM. A może tych, którym to przeszkadza jest wielu?

Wszystko wyjaśni się w codziennym starciu grupy czterech z tym piątym. Warto śledzić tę akcję już od rana 4 września w RMF FM.

Wiadomość dnia!

Klara Weritas żyje i wciąż przebywa na wolności. To zła informacja dla grupy trzymającej władze, ale wspaniała dla wszystkich fanów Klary, którzy czekają na kolejną odsłonę najbardziej współczesnej z możliwych historii. Po Trzecim bliźniaku i IV RP czas na nową, skrajnie liberalną powieść. „Łabędzi śpiew gąsiora!”. Prowokujący bestseller Weritas – czytany przez Krzysztofa Globisza - o 8.50, tylko w porannym programie RMF FM „Wstawaj, szkoda dnia”.

Wyrazistości poranka dopełnia jak zawsze felieton Tomasza Olbratowskiego. Codziennie o 7:50 świeżutki i popisowy. Swoje satyryczne postscriptum w reportażu specjalnej troski jak zawsze rano dopisze Marcin Ziobro. Zapowiada się zmiana miejsca akcji. To będzie prawdziwy CYRK!

Z całą pewnością warto zacząć dzień od RMF FM!

PASMO POŁUDNIOWE (9:00-12:00 - prowadzi Małgorzata Kościelniak, 12:00-15:00 - prowadzi Robert Konatowicz)

Wnikliwe spojrzenie na świat pięknej kobiety, przed którym czują respekt nawet odważni mężczyźni, zapewni wyjątkową atmosferę radiowego przedpołudnia. Dwa razy w tygodniu o godzinie 13:30 w RMF FM - Kabaret pod Wydrwigroszem ze swoim cyklem: „Między Bugiem a prawdą.”

Już wkrótce nowa zabawa dla słuchaczy RMF FM. Małgorzata Kościelniak i Robert Konatowicz gwarantują zaskakująco cenne nagrody.

PASMO POPOŁUDNIOWE (15:00-18:00 - prowadzi Krzysztof Urbaniak)

Krzysztof Urbaniak odkryje najciekawsze nowości świata nauki, muzyki i kultury. Lekko i zabawnie podsumuje wydarzenia dnia. Warto wiedzieć, czym żyje świat!

POP-LISTA (18:00-21:00 prowadzi Darek Maciborek)

Od września POP Lista, Niezmiennie zaskakująca muzycznymi nowościami lista przebojów RMF FM. Wciąż pełna lata, w codziennym wydaniu od poniedziałku do piątku od godziny 18.00. POP Listę RMF FM - prezentuje Darek Maciborek

WIECZÓR (21:00-1:00)

Wyjątkowy klimat muzycznych wieczorów w RMF FM zapewniają Piotr Jaworski, Marta Grzywacz oraz Krzysztof Kowalewski.

NOC

(1:00-4:00)

Od 1-szej w nocy słuchaczom RMF FM będzie towarzyszyć Tomasz Brehl.

(4:00- 6:00)

Daniel Dyk pożegna noc i rozpocznie nowy dzień w programie od 4:00 do 6:00 rano.

WEEKEND

Jesienią RMF FM zaprasza na weekendy z Gwiazdami. W każdą sobotę i niedzielę Marta Grzywacz i Piotr Jaworski, od 10:00 do 15.00, zapewniają najbardziej kolorowe weekendy tej jesieni. Co tydzień z innego miejsca, co tydzień wielkie gwiazdy: muzycy, aktorzy , sportowcy i w tym sezonie wyjątkowo piękne kobiety. Już niebawem niepowtarzalne spotkanie z Robertem Kubicą w czasie trwania wyścigu Formuły 1 na torze Monza we Włoszech.

W każdą sobotę i niedzielę, Robert Janowski od 15:00 do 19.00, Spełni skryte muzyczne marzenia słuchaczy RMF FM w programie "Wasza Muzyka". Dlaczego? Po przyszedł wrzesień. Bo mamy do ciebie pociąg. Bo słuchacze mają urodziny. Bo jest Dzień Kolejarza, Bo jest tysiąc powodów. Bo przecież wszystko można powiedzieć piosenką…RMF FM Najlepsza Muzyka!

Grzegorz Nałęcz, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Więcej "Kontrwywiadów" w RMF FM (31 sierpnia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz