Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Witold Odrobina zakończył pracę w RMF FM
2 października 2006, 20:30 , aktualizacja 20:32
Jak dowiedziała się Redakcja FAN FM Witold Odrobina, wieloletni dziennikarz RMF FM nie pracuje już w żółto-niebieskiej stacji. Witek współworzył satyryczny program "Wiódł ślepy kulawego", był też w załodze JW-23. Przez ostatnie lata był reporterem RMF FM w Krakowie i na południu Polski.

Chyba nikt nie zliczy reportaży i relacji Witka dla RMF FM. Wszyscy za to doskonale znają jego głos, który na żółto-niebieskich falach pojawiał się przez ostatnie kilkanaście lat.

Witek Odrobina wraz z Jerzym Skoczylasem prowadzili satyryczne weekendowe programy pod hasłem "Wiódł ślepy kulawego", w których komentowali wydarzenia minionego tygodnia. Kiedy z załogi JW-23 i RMF FM odszedł Marcin Wrona, Witek Odrobina zajął jego miejsce i doskonale odnalazł się w zgranej paczce JW-23. Wierni słuchacze RMF FM pamiętają jego doskonałe poczucie humoru.
Witek prowadził też "Szewski kwadrans"
Odrobina występował w "Aptece Marzenie" - radionoweli RMF FM. Witek był wręcz niezastąpiony przy realizacji "Osady Wirakocza". W każde ferie pracował przy Olimpiadzie FM - [posłuchaj]W 1999 roku po zdjęciu JW-23 z RaMóFki, Witek Odrobina został reporterem sieciowym żółto-niebieskiej stacji. Na antenie RMF FM niemal codziennie pojawiały się jego relacje. Nadawał nie tylko z Krakowa, ale także z wielu zakątków południowej Polski, przekazując tysiące informacji.

Witek Odrobina był także w specjalnej kapitule, która 1 maja 2006 roku, proklamowała IV RP - [więcej]

Witku dziekujemy za ostatnie kilkanaście lat pracy w RMF FM i życzymy powodzenia!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Debiut Pawła Oksanowicza w RMF FM (28 września 2006)
  • Piotr Sadziński odszedł z RMF FM (13 września 2006)
  • Tomasz Maszczyk już poza RMF FM (12 września 2006)
  • Nowa osoba w PR RMF (6 września 2006)
  • Piekarski za Świerczyńskiego od września w RMF FM (26 sierpnia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz