Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF LIVE po raz pierwszy
12 listopada 2006, 18:01 , aktualizacja 21:48
12 listopada 2006 o godzinie 18.00 rozpoczął się pierwszy z cyklu niezwykłych programów muzycznych RMF FM. Projekt muzyczny Darka Maciborka - RMF LIVE! - wystartował w Katowicach! Imprezę prowadzili Darek Maciborek i Marek Rusinek.

Producentem RMF Live był Amfi znany jeszcze z JW-23!

Przygotowania do projektu RMF Live zajęły 2 lata. Tyle czasu potrzeba było by zorganizować multimedialny i interaktywny projekt, który zrodził się w głowie Darka Maciborka. Połączenie Radia RMF FM, telewizji VH1 i transmisji w internecie na wp.pl - to coś czego w Polsce nie było i długo nie będzie!

RMF FM nie umarł! RMF FM - Radio Mojego Życia!

18.05 Darek Maciborek odpala muzyczny projekt RMF Live

 Powitanie słuchaczy i widzów [590kB]

18.15 - trwa pierwsza część programu RMF Live! - konkursy dla zgromadzonych w klubie oraz słucaczy RMF FM

 RMF Live - ale o co chodzi? [1MB]

18.30 - Darek Maciborek zaprasza do Mega Clubu - dla nowych i już obecnych w klubie słuchaczy RMF FM Darek ma żółto-niebieskie gadżety.

18.45 - pięć osób, które głosowały na www.rmf.fm na największy przebój Perfectu otrzymało zestawy nagród - płyta RMF FM, płyta i koszulka Perfectu.

19.05 - rozpoczęła się druga godzina RMF Live w Katowicach - spotkanie oko w oko z Grzegorzem Markowskim z Perfectu. Pytania zadawać będą obecni w klubie i słuchacze RMF FM

19.30 - po pytaniach - niecodziennych i zaskakujących Darek Maciborek ujawnił zadanie specjalne dla Perfectu. Grzegorz Markowski i koledzy mają przygotować wersję akustyczną jednego z przebojów bez używania instrumentów muzycznych.

19.41 - niezwykły interaktywny konkurs. Jego uczestnikami byli publiczność Mega Clubu, Grzegorz Markowski i słuchacz RMF FM - Adam. Zadanie polegało na odgadnięciu tytułu utworu Perfectu po jego saksofonowym fragmencie. Zwycięzca - Adam - otrzymał iPoda.

19:52 - niecodzienne - fantastyczne - wspaniałe - tak tylko można opisać improwizowane wykonanie piosenki PePe wróć - posłuchaj na FAN FM

 PePe wróc na klucze, pudełko kartonowe i gitarę [1,8MB]

20:00 - początek transmisji video; początek koncertu Perfect w ramach RMF LIVE - a na poczatku kawał radiowej kuchni czyli przygotowanie i wejście przed Faktami RMF o 20.00

 Autobiografia [5MB]

  Kołysanka dla nieznajomej [4,2MB]

  Chcemy być sobą [4,3MB]

21:00 - koniec transmisji w RMF FM, ale nie koniec koncertu w Mega Clubie w Katowicach.

Oglądając transmisję na wp.pl i słuchając RMF FM można odnieść tylko jedno wrażenie - RMF LIVE to muzyczny projekt roku - Darek Maciborek zaskoczył wszystkich, RMF FM po raz kolejny wytyczył nowy kierunek.

RMF FM jedyne prawdziwe radio of my live!!!

21.12 - koniec koncertu - ale nie koniec zabawy w rytm RMF LIVE w Mega Clubie w Katowicach!

Na RMF LIVE w Katowicach byli także czytelnicy FAN FM - [więcej]

Chcesz być na RMF LIVE w Krakowie - odwiedzaj FAN FM!!! Już od wtorku walczymy o zaproszenia - tylko na FAN FM i tylko w RMF FM możesz je zdobyć!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM
Dźwięk: FAN FM

Przeczytaj również:
  • Konkurs "RMF Live" - edycja I zakończona (10 listopada 2006)
  • Z FAN FM na RMF LIVE! (9 listopada 2006)
  • RMF LIVE - koncerty gwiazd "na żywo" (6 listopada 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz