Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Paweł Sikora odchodzi z RMF FM
14 listopada 2006, 17:03 , aktualizacja 18:20
O godzinie 8.30 14 listopada 2006 roku Paweł Sikora poprowadził ostatni serwis sportowy na antenie RMF FM. Na koniec podziękował za ostatnie 8 lat pracy w żółto-niebieskiej stacji. Już niebawem Pawła zobaczymy w nowych barwach, zobaczymy go na kanale N Sport.

N Sport to nowy program sportowy nadawany w technice HDTV na platformie 'n', która wchodzi w skład Grupy TVN. Paweł Sikora będzie w N Sport prezenterem i reporterem.

Paweł Sikora pracował w warszawskim oddziale RMF FM. Zaczynał w jesienią 1998 roku, gdy był na drugim roku studiów dziennikarskich. Początkowo był "taffić'owcem" - prezentował informacje o sytuacji na drogach w stolicy i okolicach. Później, gdy Piotr Salak (obecnie TVN) wprowadził w życie pomysł "Faktów Sportowych" na antenie RMF FM, został jednym z trzech radiowych "sportowców". Całe 8 lat przepracował na Twardej 30 w Warszawie.

Wielki pasjonat sportu i kochający piłkę nożną Paweł Sikora informował o dokonaniach polskich i światowych sportowców. Był na EURO 2004 w Portugalii, Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2006 w Niemczech, na IO Turyn 2006, w Azerbejdżanie na eliminacjach do MŚ 2006, na Beach Soccer, wielokrotnie relacjonował występy polskich skoczków narciarskich. Dwukrotnie z ramienia RMF FM przemierzył trasę Tour de Pologne.

Paweł Sikora wielokrotnie brał czynny udział w zawodach - grając w reprezentacji polskich dziennikarzy oraz w reprezentacji RMF FM w halowej piłce nożnej - ciągle jest jej kapitanem.

Dziękujemy za ostatnie 8 lat! Życzymy powodzenia w nowej pracy w N Sport!

 


Grzegorz Nałęcz, FAN FM
Dźwięk: Paweł Sikora


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz