Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Świetny Mikołaj od 6 grudnia w RMF FM
4 grudnia 2006, 17:59 , aktualizacja 5 grudnia 2006, 18:21
Już od środy 6 grudnia 2006 roku rozpocznie się wielkie rozdawnictwo świątecznych prezentów w RMF FM. W tym roku na Kopcu Kościuszki pojawi się Świetny Mikołaj, który z pewnością znakomicie poradzi sobie z nagrodami dla słuchaczy RMF FM.

Magiczny nastrój świąt obudził już w RMF FM Piotr Rubik swoją wyjątkową piosenką „Biały śnieg i Ty”, teraz nadszedł czas by Mikołaja w sobie obudził każdy z nas.

W tym roku w imieniu słuchaczy Świetny Mikołaj na antenie RMF FM rozda mnóstwo prezentów. W nowej zabawie SMS, która potrwa od szóstego grudnia do samych Świąt Bożego Narodzenia, codziennie od poniedziałku do piątku, wielokrotnie, każdy słuchacz będzie miał szansę obdarowania wybranej przez siebie osoby wspaniałymi prezentami i upominkami.

Aby wziąć udział we wspólnej zabawie ze Świetnym Mikołajem wystarczy wysłać SMS pod numer 7271, a nim wskazać kogoś bliskiego, przyjaciela, koleżankę lub kolegę, panią z kiosku lub sąsiada i napisać, dlaczego właśnie tej osobie Świetny Mikołaj powinien wysłać jeden ze swoich cennych prezentów.

To nie koniec bożonarodzeniowych niespodzianek. Będą także te pachnące!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; PR RMF

Przeczytaj również:
  • SMSy do Świętego i Mikołaja w RMF FM (5 grudnia 2005)
  • Bajkowe Święta w RMF FM (13 grudnia 2004)
  • "Choinki pod choinkę" jak zawsze od RMF FM (5 grudnia 2004)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz