Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM: Sylwester 2006 tylko na Rynku w Krakowie
25 grudnia 2006, 19:43 , aktualizacja 19:43
Gdzie bawić się na sylwestra? Na to pytanie RMF FM ma jak zawsze jedną odpowiedź na Rynku w Krakowie. Wystąpią jak co roku największe gwiazdy, a usłyszymy najlepszą muzykę. Całość będzie transmitowana w telewizji Polsat.


Na Rynku w Krakowie i na samej scenie sylwestrowej nie zabraknie także ludzi z RMF FM. Z informacji, do których dotarła Redakcja FAN FM wynika, że na Rynku w Krakowie i w naszych telewizorach ustawionych na Polsat zobaczymy Małgorzatę Kościelniak.

W rytmie znakomitej polskiej muzyki upłynie Sylwester na krakowskim Rynku.

Wystąpią gwiazdy kochane i podziwiane przez publiczność od wielu lat (Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk) oraz artyści regularnie goszczący na szczytach list przebojów (Piotr Rubik, Blue Café, Kayah, Stachursky, Reni Jusis, Edyta Górniak). Usłyszymy także wykonawców, którzy na muzyczną scenę wkroczyli stosunkowo niedawno, ale już zdążyli zaskarbić sobie sympatię publiczności (Monika Brodka, Zakopower, Lidia Kopania).

Impreza rozpocznie się o godz. 20.00. Nadejście Nowego Roku przywitamy o północy wspólnymi życzeniami oraz wspaniałym pokazem sztucznych ogni.

Sylwester na krakowskim Rynku od lat gromadzi dziesiątki tysięcy uczestników. W tę ostatnią i najbardziej ekscytującą noc roku, mieszkańcy Krakowa oraz turyści z kraju i zagranicy spotkają się w samym sercu Starego Miasta, by wspólnie się bawić.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w imprezie, zapraszamy na bezpośrednią transmisję do telewizji POLSAT. Szczegóły na stronie: www.sylwester.krakow.pl

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; RMF FM

Przeczytaj również:
  • Sylwester 2005 na Rynku Głównym w Krakowie (27 grudnia 2005)
  • Bal sylwestrowy i Nowy Rok w RMF FM (27 grudnia 2005)
  • Sylwester 2004 jak zawsze z RMF FM (31 grudnia 2004)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz