Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Koncert Blue Cafe na szczycie
9 stycznia 2007, 19:26 , aktualizacja 10 stycznia 2007, 20:33
Już w najbliższą sobotę 13 stycznia o godzinie 16:30 Radio RMF FM zaprasza na kameralny koncert Blue Cafe, a wcześniej na spotkanie z nimi w programie Marty Grzywacz i Piotra Jaworskiego. Specjalny koncert, który rozpocznie cykl imprez na stokach, czyli Olimpiadę FM, cieszącą się od kilku lat niesłabnącą popularnością, odbędzie się w nietypowym miejscu, w restauracji na Kasprowym Wierchu.

Dominika Gawęda - Blue Cafe
RMF Live! Blue Cafe w Łodzi
Jak otrzymać wejściówkę na koncert dla siebie i osoby towarzyszącej wraz z biletami na wjazd kolejką linową z Kuźnic na Kasprowy?
Na weekendowej stronie RMF FM http://www.rmf.fm/akcje/?akcja=bluecafe znajdziecie specjalną metryczkę, w której musicie uzasdnić dlaczego to Wy właśnie chcecie znaleźć się na tym wyjątkowym koncercie. Dojazd i zakwaterowanie we własnym zakresie.

Marta Grzywacz i Piotr Jaworski zapraszają do Zakopanego, skąd poprowadzą swój program (sobota i niedziela, 10.00 – 15.00). Głównym punktem programu będzie niezwykły koncert: specjalnie dla 30 wybranych słuchaczy RMF FM, zespół Blue Cafe zagra na szczycie Kasprowego Wierchu. „Koncert na najwyższym poziomie” to najprawdopodobniej pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Oprócz koncertu, słuchaczy czeka też „rozgrzewka” przed Olimpiadą FM – największą imprezą zimową.

Niedzielny program prowadzony będzie z Krupówek, gdzie powstaje namiot RMF FM i Liptona – punkt centralny startującej w poniedziałek „Olimpiady FM”. Marta i Piotrek wspólnie z zespołem Blue Cafe podzielą się wrażeniami z sobotniego koncertu. Opowiedzą też o innych atrakcjach, czekających uczestników Olimpiady FM.

Tegoroczna Olimpiada FM odbywać się będzie od 15 stycznia do 15 lutego w Zakopanym na Nosalu i Polanie Szymoszkowej, a dodatkowo w: Karpaczu, Krynicy, Białce Tatrzańskiej i Szczyrku. Podobnie jak przed rokiem na Krupówkach w Zakopanem pojawi się Namiot FM, a w nim wiele atrakcji. Do odwiedzenia namiotu RMF FM i Liptona zaprasza Marek Rusinek. Szykuje się jak zawsze świetna zimowa zabawa. Oby tylko pogoda przestała sobie z nas żartować i zafundowała nam prawdziwą zimę ze śniegiem i mrozem.

Na Olimpiadę FM 2007 zapraszają RMF FM i Lipton.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM; PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz