Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Olimpiada FM 2007 z RMF FM i Liptonem
12 stycznia 2007, 14:06 , aktualizacja 14:13
Przełom stycznia i lutego upłynie tradycyjnie pod znakiem zimowego szaleństwa, gwarantowanego przez Olimpiadę FM. Jej organizatorami są RMF FM i Lipton. Jak zawsze, do wspólnej zabawy są zaproszeni absolutnie wszyscy, niezależnie od wieku i umiejętności sportowych.

Olimpiada FM. 21-22 stycznia 2006. Karpacz
Olimpiada FM rozpocznie się 15 stycznia i potrwa do 15 lutego w największych ośrodkach wypoczynkowych południowej Polski: Zakopanem (stoki: Polana Szymoszkowa i Nosal), Karpaczu (stok Kolorowa, 30 stycznia – 4 lutego), Krynicy (stok Czarny Potok, 23 – 28 stycznia), Białce Tatrzańskiej (stok Kotelnica Białczańska, 16 – 21 stycznia) oraz Szczyrku (stok Czyrna, 6 – 11 lutego).

Tegoroczna edycja Olimpiady FM z RMF FM i herbatą Lipton oferuje widzom wiele atrakcji, a wśród nich:
 • Namiot RMF FM i Lipton, rozstawiony na Krupówkach w Zakopanem od 15 stycznia do 11 lutego (otwarty przez cały tydzień, w godz. 12:00-22:00). A w nim moc atrakcji! Wśród nich m.in. muzyczna scena Olimpiady FM (spotkania z polskimi gwiazdami muzycznymi, karaoke, konkursy z nagrodami i projekcje koncertów), multimedialne miasteczko RMF FM (Playstation, sklep z płytami i gadżetami RMF FM) i internetowa herbaciarnia Lipton. Namiot na Krupówkach to również prowadzone „na żywo” programy RMF FM (np. Poplista).

  Olimpijskie wieczory w namiocie upłyną pod kątem spotkań tematycznych. W poniedziałki rozbawią wszystkich Zagrzewające Rytmy, które zapewni Lipton, wtorki poświęcone zostaną tematyce sportowej, a w środy - Wieczór RMF FM i najbardziej znane konkursy radiowe, przeniesione do namiotu wprost z anteny. Czwartek to dzień karaoke, a piątek – czas na Najlepszą Muzykę na Karnawał w RMF FM i szaleństwo w rytm najpopularniejszych przebojów tanecznych. Z kolei weekend to znakomita okazja do spotkania z największymi gwiazdami muzyki i sportu. Dodatkowo w niedzielę namiot Olimpiady FM zamieni się w najprawdziwsze zimowe kino. Na widzów czekają znakomite filmy i koncerty, wyświetlane na specjalnie przygotowanym ekranie, a także transmisja Mistrzostw Świata w skokach narciarskich.
 • "Szkoły bezpiecznej jazdy" – na wydzielonym miejscu na stoku, doświadczeni instruktorzy udzielą porad, jak poprawić technikę jazdy lub co robić, by zjazd zawsze skończył się bezpiecznie. Na uczestników będą czekać konkursy z nagrodami. Lipton zapewni rozgrzewkę pod okiem instruktorów fitness oraz odpoczynek na leżakach i gorącą herbatę, serwowaną przez hostessy. Szkoły czekają na początkujących i profesjonalnych narciarzy oraz snowboardzistów na wszystkich stokach, od 11.00 do 15.00 (zapisy od 10.00).

 • Pokazy zjazdów akrobatycznych w stylu "retro", akcji ratunkowej TOPR oraz zjazdów profesjonalnych odbędą się w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej, 27 stycznia i 10 lutego. Początek atrakcji przewidziany jest na godzinę ok. 16.00

  Olimpiada FM jest intensywnie promowana w mediach ogólnopolskich (Twój Styl, Przyjaciółka, Viva, Newsweek, Wprost, Polityka, Przekrój, Tina, Gala, Naj, Auto Świat, Motor, Dziennik, Gazeta Wyborcza) i regionalnych (Gazeta Krakowska, GW – Kraków, Gazeta Wrocławska, GW – Wrocław, Dziennik Zachodni, GW – Katowice). Wykorzystano także nośniki outdoorowe. Za zakup mediów i ich planowanie odpowiada ART FM. Relacje z Olimpiady FM na bieżąco pojawią się także w "Faktach" RMF FM.

 • Grzegorz Nałęcz, PR RMF

  Przeczytaj również:
 • Koncert Blue Cafe na szczycie (9 stycznia 2007)
 • Olimpiada FM 2006 - Wielki Finał (23 lutego 2006)
 • Olimpiada FM 2006 - ostatni weekend (18 lutego 2006)
 • Olimpiada FM pełna gwiazd (8 lutego 2006)
 • Olimpiada FM 2006 - plan dnia (20 stycznia 2006)
 • Olimpiada FM 2006 - zimowe szaleństwo z RMF FM (16 stycznia 2006)
 • Olimpiada FM 2004 - relacja FAN FM (23 lutego 2004)
 • Olimpiada FM 2004 (19 stycznia 2004)
 • Olimpiada FM 2003 (22 stycznia 2003)


 •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz