Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   



POPLista z Zakopanego
30 stycznia 2007, 16:05 , aktualizacja 31 stycznia 2007, 14:15
Darek Maciborek - zawiadowca POPListy - 5 wydań notowania najpopularniejszych piosenek prowadzi z ustawionego na zakopiańskich Krupówkach multimedialnego namiotu RMF FM i Liptona. Wyjazdy prowadzących poszczególne pasma programowe to "nowa świecka tradycja" 10. edycji Olimpiady FM.

Darek Maciborek
Wyjazdowa POPLista
Wyjazdowa POPLista to niepowtarzalna możliwość spotkania oko w oko z Darkiem Maciborkiem. W tym tygodniu jedną z atrakcji związanych z Olimpiadą FM będzie spotkanie na kolacji z gwiazdą - będzie to nagroda dla słuchacza RMF FM.

Kolejny tydzień, od 5 do 9 lutego, w Zakopanem spędzi Małgorzata Kościelniak

Dotychczas z zimowej stolicy Polski swoje programy nadawali Witek Lazar i Przemek Skowron oraz Krzysztof Urbaniak.

Namiot RMF FM i Liptona stoi w samym środku zakopiańskich Krupówek. Otwarty jest codziennie od godziny 12.00 do 22.00. To prawdziwie multimedialne miejsce, w którym można skosztować gorącej herbaty Lipton, a także wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami. W namiocie goszczą bardzo często osoby z pierwszych stron gazet oraz dziennikarze RMF FM - więcej

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Olimpiada FM 2007 z RMF FM i Liptonem (12 stycznia 2007)
  • Koncert Blue Cafe na szczycie (9 stycznia 2007)
  • Olimpiada FM 2006 - Wielki Finał (23 lutego 2006)
  • Olimpiada FM 2006 - ostatni weekend (18 lutego 2006)
  • Olimpiada FM pełna gwiazd (8 lutego 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz