Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Classic: Oscary 2007
9 lutego 2007, 11:42 , aktualizacja 16:36
Magda Miśka i Grzegorz Jasiński podobnie jak przed rokiem poprowadzą Oscarową Noc w RMF Classic. To dopiero z 25 na 26 lutego. Wcześniej, bo już od 12 lutego na antenie RMF Classic rozpocznie się specjalny oscarowy konkurs.


Słuchacze RMF Classic będą mogli wybrać piosenkę zasługującą na muzycznego Oskara wszechczasów. Od poniedziałku do czwartku od 18 do 22 Magda Miśka prezentować będzie wybrane piosenki nagrodzone Oskarem.

Na www.rmfclassic.pl powstanie specjalna strona, na której pojawi się spis wszystkich piosenek, jakie zdobyły statuetkę od początku edycji tej nagrody.

Zadaniem słuchaczy będzie wybranie jednej piosenki i uzasadnienie w formie laudacji, że to ten utwór powinien otrzymać Oskara wszechczasów. Laudacja ma być tak napisana by można było wygłosić ją jako uzasadnienie na gali w Los Angeles.

Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone książkami i płytami z muzyką filmową.

Oskarowa Noc w RMF Classic rozpocznie się 25 lutego. Magda Miśka i Grzegorz Jasiński. Usłyszycie komentarze filmoznawców, relacje korespondenta RMF FM Jana Mikruty, opinie kinomanów, ciekawostki i oczywiście muzykę filmową.

Zobacz Galę rozdawnia oskarów w RMF Classic!

, RMF Classic


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz