Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Specjalne finałowe wydanie KLP
10 lutego 2007, 21:13 , aktualizacja 24 lutego 2007, 22:39
Na zakończenie karnawału 2007 Marcin Jędrych przygotował specjalną niespodziankę dla słuchaczy RMF FM. Przedostatnie wydanie Karnawałowej Listy Przebojów zostanie nadane 16 lutego z krakowskiego klubu ShowTime.


DJ Jędrych ponownie wystąpi na żywo przed słuchaczami RMF FM. Marcin będzie obserwował jak publiczność bawi się przy Najlepszej Muzyce na Karnawał. Ostatnią dyskotekę z udziałem słuchaczy RMF FM DJ Jędrych poprowadził na krakowskim Pobiedniku w 2000 roku podczas pamiętnej ostatniej Inwazji Mocy 2000.

Karnawałowa Lista Przebojów to pierwszy program, jaki poprowadził Marcin Jędrych po powrocie do RMF FM. To nowa propozycja żółto-niebieskiej stacji. Przez 7 karnawałowych tygodni Marcin Jędrych w piątki i soboty po 20 rozkręcał największe taneczne imprezy. Cotygodniową TOP10 Karnawałowej Listy Przebojów układają słuchacze głosując na 3 z 900 utworów na www.rmf.fm.

Karnawał 2007 się kończy przed nami wielki finał w krakowskim klubie ShowTime na Rynku Głównym! "Wypuście biodra na wolność"

Marcin Jędrych już przygotowuje swój nowy muzyczny program. Jaki on będzie usłyszymy już w marcu.

Zobacz zdjęcia z klubu ShowTime - [fotoreportaż FAN FM]

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz