Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Marcin Jędrych bardzo zadowolony z KLP
14 lutego 2007, 13:31 , aktualizacja 16 lutego 2007, 14:43
Wielki finał Karnawałowej Listy Przebojów już w piątek(!) 16 lutego 2007 roku w klubie ShowTime w Krakowie. Zapytaliśmy Marcina Jędrycha jak ocenia swój pierwszy program po powrocie do RMF FM oraz o to jak dostać się do klubu na finał Karanwałowej Listy Przebojów.

Grzegorz Nałęcz: Jak oceniasz 7 tygodni z KLP, czy udało się w pełni zrealizować założenia programowe? Czy słuchacze głosując na www.rmf.fm często Cię zaskakiwali?
Marcin Jędrych: Jestem bardzo zadowolony z programu oraz z reakcji słuchaczy - wiele zaprezentowanych nagrań wywołało miłe wspomnienia oraz zmobilizowało do szalonej zabawy:)
Jeśli chodzi o głosy to nie było specjalnych zaskoczeń - wygrywały numery sprawdzone i oczywiste, które świetnie brzmią w karnawale.

GN: Wiele osób zastanawia się dlaczego DJ Jędrych nie zasiada osobiscie za "heblami". Czy powrócisz jeszcze za stół mikserski?
MJ: Jak odchodziłem z RMF to grałem jeszcze z płyt CD... teraz jest program do emisji, którego muszę się nauczyć by móc pracować za stołem tak jak kiedyś. Mam nadzieję, że nastąpi to niebawem.

GN: W jaki sposób będzie mozna dostać się na wielki finał KLP w klubie ShowTime w Krakowie. Czy będą jakieś specjalne zaproszenia (gdzie rozdawane), czy też nabór do klubu będzie przebiegał tradycyjnie jak na każdą dyskotekę? Będą bilety?
MJ: Jest to impreza dla wszystkich zainteresowanych karnawałową zabawą i radiem robionym na żywo z klubu - nie rozdajemy specjalnych zaproszeń.

GN: Czy podczas finałowego wydania KLP przewidziane są jakieś niespodzianki?
MJ: Oczywiście ... ale nic nie mogę powiedzieć :)

GN: Karnawał się kończy a z nim KLP - co dalej? Jaki będzie nowy program Marcina Jędrycha w RMF FM? Czy jest już jakaś choćby robocza nazwa, jaka będzie formuła programu i jaka będzie królowała w nim muzyka? No i najważniejsze jak często i o której usłyszymy Cię Marcinie (podobno w niedzielne popołudnia)?
MJ: Pracuję nad nowym programem ale na razie jeszcze nic nie mogę powiedzieć - szczegóły wkrótce

Klubowe wydanie Karnawałowej Listy Przebojów w piątek 16 lutego 2007 roku. Zapraszamy do klubu ShowTime na Rynku Głównym w Krakowie. Początek najgorętszego finału karnawału o 20.00.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz