Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Classic nadaje w Łodzi na 105MHz
21 lutego 2007, 22:14 , aktualizacja 22:47
21 lutego 2007 roku wystartował Łódzki nadajnik RMF Classic. To wiadomość w 100% pewna - potwierdzona przez RMF Classic. Klasyczne dźwięki, muzyka filmowa i operowa zalały Łódź. Melomani czekali na tą chwilę bardzo długo.

RMF Classic to radio o charakterze muzyczno-literackim. Rozgłośnia w niekonwencjonalny i przystępny sposób prezentuje muzykę klasyczną, operową, fragmenty najsłynniejszych musicali, piosenkę poetycką oraz muzykę filmową. Na antenie pojawiają się również informacje o najważniejszych imprezach kulturalnych oraz recenzje spektakli teatralnych, operowych, premier filmowych, muzycznych i wydawniczych, a także rozmowy z wybitnymi postaciami świata kultury.

RMF Classic nadaje od października 2003 roku. Stacja jest obecna za pośrednictwem nadajników naziemnych na następujących częstotliwościach: Kraków 87,8 FM, Warszawa 98,3 FM, Szczecin 98,0 FM, Gdańsk 88,4 FM, Wrocław 99,2 FM oraz w Łodzi 105,0 FM.

Sygnał stacji jest również dostępny w Internecie i na platformach cyfrowych.

Rozpoczęcie emisji na nowej częstotliwości przez RMF Classic będzie wspierane kampanią w mediach regionalnych i w Internecie. Zostaną również wykorzystane nośniki outdoorowe.
Za kreacje, planowanie i zakup mediów odpowiada ART FM.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • RMF Classic zaleje Łódź (29 września 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz