Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM najbardziej opiniotwórcze
1 marca 2007, 15:07 , aktualizacja 15:17
RMF FM to najbardziej opiniotwórcza i najczęściej cytowana stacja radiowa w Polsce. W styczniu dzienniki i stacje telewizyjne powoływały się na doniesienia reporterów i korespondentów RMF FM aż 207 razy.

Jak wynika z najnowszego rankingu Instytutu Monitorowania Mediów, RMF FMF zdecydowanie pokonało konkurentów na rynku radiowym w liczbie cytatów, które pojawiały się w gazetach, telewizjach i na portalach internetowych. W styczniu na doniesienia reporterów i korespondentów RMF FM powoływano się 207 razy. Warto dodać, że żadna inna stacja radiowa nie przekroczyła w styczniu progu 200 cytatów.

Raport można przeczytać na stronie Instytutu Monitorowania Mediów - pobierz

Wśród stron internetowych portal INTERIA.PL znalazł się na trzeciej pozycji. Portal był cytowany 71 w badanym miesiącu styczniu 2007 roku.

Na RMF FM powoływały się wielokrotnie prasa ogólnopolska i regionalna oraz wszystkie największe stacje telewizyjne. "Nasz wynik poprawiał się od wielu miesięcy. Styczniowy sukces to potwierdzenie pozycji RMF FM jako najlepszego radia informacyjnego w Polsce, będącego źródłem dobrych i wiarygodnych informacji " - mówi Rafał Szafran, zastępca Dyrektora Informacji RMF FM.

Dominacja RMF FM w kategorii stacji radiowych to efekt pracy wszystkich dziennikarzy tej stacji. Bardzo często cytowano wiadomości polityczne warszawskich reporterów RMF FM, ale równie często media powoływały się na informacje pozyskane przez reporterów regionalnych. "To zasługa rozbudowanej sieci doskonałych dziennikarzy regionalnych, a także konsekwentne promowanie zdobywanych przez nich informacji", dodaje Rafał Szafran


Krzysztof Leszczyński, FAN FM; PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz