Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielkanoc w RMF FM
4 kwietnia 2007, 11:24 , aktualizacja 5 kwietnia 2007, 16:49
Na Święta Wielkanocne Radio RMF FM przygotowało kilka niespodzianek. Marta Grzywacz i Piotr Jaworski odwiedzą Jerozolimę, Darek Maciborek wspominał będzie wielkiego Freddiego Mercury, a Robert Janowski przekaże wszystkie świąteczne życzenia w programie Wasza Muzyka. Sławek Kowalewski będzie nadawał z 'koszyczka' pod balonem RMF FM.

Z pewnością warto spędzić z RMF FM wielkanocny weekend i razem z Martą Grzywacz i Piotrem Jaworskim ruszyć tropem biblijnych tajemnic do Jerozolimy. Marta i Piotr w Wielką Sobotę i Wielkanocną Niedzielę w godz. 10.00 – 15.00 zabiorą słuchaczy w podróż do miejsca naznaczonego konfliktami na tle religijnym i jednego z najbardziej tajemniczych zakątków świata.

Podczas wyprawy dziennikarze RMF FM podążą śladami najnowszych odkryć, opowiedzą historię grobu Chrystusa, Ogrodów Getsemani i Groty Qumran, wejdą na tak ważną dla chrześcijan ‘drogę do Emanus”. Marta z Piotrem spróbują odnaleźć się wśród wielu tajemnic związanych z Ziemią Świętą, sprawdzić, co naprawdę zdarzyło się w niedzielny świt prawie 2000 lat temu i znaleźć związek między tradycją, wiarą i historią.

Jeżeli Wielkanoc w Jerozolimie to tylko z RMF FM!

W świąteczne poranki prezenterzy RMF FM zapewnią słuchaczom prawdziwie wielkanocną pobudkę. W sobotnim programie już od godz. 6.00 Sławomir Kowalewski latając w największym koszyczku wielkanocnym zaprosi słuchaczy na… podniebna wycieczkę. W niedzielę o 7.00 Przemysław Skowron zaprasza do stołu na świąteczne śniadanie, które zje w towarzystwie Kabaretu pod Wydrwigroszem, a w Lany Poniedziałek Witold Lazar o godz. 7.00 powita wiosnę i do godz. 10.00 otworzy jej drzwi na balkon, do domu i ogródka, a pomoże mu w tym Maja Popielarska znana jako Maja w Ogrodzie.

W wielkanocną niedzielę (15.00 – 18.00) Robert Janowski zapowiada wyjątkowe wydanie programu Wasza Muzyka na Święta i czeka na słuchaczy z największym koszykiem wielkanocnych życzeń. Robert w tym dniu spełnia wszystkie muzyczne życzenia słuchaczy RMF FM, które wystarczy przesłać na adres: www.rmf.fm

W Lany Poniedziałek, w programie muzycznym, Darek Maciorek będzie wspominał Freddy’ego Merkury, dawnego wokalistę zespołu Queen. Darek przedstawi słuchaczom historię tego wspaniałego muzyka i prawdziwego króla życia. Spotka się z rodziną, przyjaciółmi i kolegami z zespołu muzyka, z którymi porozmawia o dzieciństwie Freddy’ego w Zanzibarze, czasie spędzonym w Indiach, dorastaniu w robotniczej dzielnicy Londynu i okresie zawrotnej kariery muzycznej. Również w świąteczny poniedziałek Małgorzata Kościelniak w swoim programie (10.00 – 15.00) połączy dwa żywioły - wodę i…kosmos, a tuż po 15.00 Krzysztof Urbaniak poszuka źródeł radości i szczęścia.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Wielkanoc w RMF Classic (4 kwietnia 2007)
  • Wielkanoc w RMF MAXXX (4 kwietnia 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz