Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Kontrapunkt" w soboty w RMF FM
12 kwietnia 2007, 09:47 , aktualizacja 15:33
"Kontrapunkt" to nowa propozycja Radia RMF FM, która wzbogaci sobotnią RaMóFkę.Tuż po Faktach RMF o 9.00 usłyszymy rozmowę z gościem - bohaterem wydarzeń mijającego tygodnia. Przypytywać będą Konrad Piasecki oraz Michał Kobosko. Rozmowa będzie prowadzona w studiu telewizyjnym Newsweeka.

Weekendowa wersja "Kontrywiadu" RMF FM (od poniedziałku do piątku tuż po 8.00) trwała będzie około 10 minut. Obok znanego z "Kontrwywiadu" Konrada Piaseckiego usłyszymy także Michała Kobosko reprezentującego redakcję tygodnika Newsweek.

Gość "Kontrapunktu" nie będzie miał łatwego zadania. Przepytywać go będą dwie osoby.

Kontrapunkt będzie pojawiał się na antenie RMF FM w każdą sobotę, tuż po „Faktach” o godzinie 9.00. Konrad Piasecki i Michał Kobosko w swoim programie spotkają się z ludźmi, którzy podejmują najważniejsze decyzje w Polsce i uczestniczą w najciekawszych wydarzeniach. Prowadzący i ich goście będą omawiać, komentować oraz oceniać aktualne wydarzenia z kraju i ze świata.

Radio RMF FM jest najczęściej cytowaną stacją radiową w Polsce.

„Kontrapunkt” to nowa jakość w publicystyce w polskich mediach. Program będzie emitowany ze studia telewizyjnego Newsweeka, a w najbliższej przyszłości będzie dostępny na różnych platformach medialnych. Tuż po emisji na antenie RMF FM, cała audycja pojawi się na stronach internetowych RMF FM i Newsweeka. Jej treść zostanie także opublikowana na łamach najbliższego wydania tygodnika Newsweek

Grzegorz Nałęcz, MediaFM.net


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz