Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Małe wakacje z RMF FM!
27 kwietnia 2007, 15:53
Długi weekend majowy w RMF FM upłynie pod znakiem przygody, podróży i znakomitej rozrywki. Od poniedziałku do piątku, między 10.00 a 15.00, na słuchaczy czeka moc pozytywnych wrażeń, które gwarantują: Małgorzata Kościelniak, Piotr Urbaniak i Paweł Oksanowicz oraz Marta Grzywacz i Piotr Jaworski.

Każdego dnia reporterzy RMF FM będą radzić, jak ciekawie spędzić wolny dzień poza miastem, każdego dnia w paśmie porannym, między 6.00 a 10.00 – mini przewodnik majówkowy.

Już w poniedziałek (30 kwietnia) Krzysztof Urbaniak i Paweł Oksanowicz sprawdzą, jakie tajemnice skrywa kopalnia złota w Złotym Stoku. Prowadzący rozpoczną poszukiwania zrabowanych przez III Rzeszę skarbów i spróbują rozwiązać zagadki polskiego Eldorado. Kto i dlaczego zalał szyby kopalni? Czym jest chodnik śmierci? I czy naprawdę pewne sekretne przejście prowadzi do Czech…?

We wtorek (1 maja) Małgorzata Kościelniak spotka się z najbardziej zapracowanymi gwiazdami polskiego dziennikarstwa oraz show biznesu. Jak odpoczywają i jak się relaksują? Opowiedzą o tym między innymi: Kamil Durczok, Piotr Rubik i Kayah. Majowo rozleniwieni tytani pracy – tylko w RMF FM.

Środa (2 maja) to dzień pełen wyjątkowych niespodzianek dla miłośników Krakowa. Marta Grzywacz i Piotr Jaworski ruszą szlakiem najciekawszych i najsłynniejszych krakowskich kawiarenek, knajp i restauracji odwiedzanych przez turystów z całego świata. Kogo spotkają w „Piwnicy pod Baranami”, „Stalowych Magnoliach” czy „Alchemii”? Z kim zwiedzą kultowe miejsca na Rynku oraz Kazimierzu? To tajemnica, którą słuchacze odkryją niebawem. W czwartek (3 maja), Małgorzata Kościelniak zaproponuje wszystkim odważnym pięć ekstremalnych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Wśród nich pojawią się bungee, motolotnia oraz zorbing. Każdą z dyscyplin sportowych Małgorzata wypróbuje na własnej skórze...

Piątek (4 maja) to dzień historycznych zagadek i legendarnych tajemnic, serwowanych przez Piotra Urbaniaka i Pawła Oksanowicza. Dziennikarski duet zagości tym razem na zamku w Niedzicy. Na antenie RMF FM pojawią się rycerze, damy dworu, a także trop, prowadzący do… skarbu Inków.

Ale to nie wszystko, co RMF FM przygotowało dla swoich słuchaczy. Już 1 maja na antenie pojawi się specjalne wydanie Wolnych Żartów. Od 15.00 do 18.00, Paweł Oksanowicz, Tomasz Olbratowski i Tomasz Skory w wyjątkowo majowej atmosferze będą komentowali polską rzeczywistość i najbardziej absurdalne wydarzenia ostatnich dni. Z kolei w czwartek (3 maja) Robert Janowski zaprosi na nietypowe wydanie Waszej Muzyki… tym razem wyłącznie po polsku. Od 15.00 do 18.00 – największe i najpiękniejsze przeboje rodzimej muzyki rozrywkowej – do usłyszenia w RMF FM.

Majówka z RMF FM – w tym tygodniu jest czas na wszystko!

Grzegorz Nałęcz, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz