Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Lato Miłości w RMF FM!
21 czerwca 2007, 21:06 , aktualizacja 22 czerwca 2007, 01:15
RMF FM wita wakacje już 25 czerwca – wraz z Dodą, której najbardziej czuły Słuchacz będzie miał okazję zabrać tego lata… Mini! Wszystkim innym „Na Dwoje Babka Wróżyła” miłosny horoskop a może także egzotyczną podróż.„Swoją Drogą” w świat wyruszą dziennikarze RMF FM i Tygodnika „Motor”. Przemierzą samochodem Europę poznając i oswajając interesujące trasy wakacyjne.

Każdy Słuchacz RMF FM, ten zakochany i ten, który dopiero pokocha, jest zaproszony do letniego kina. W wakacyjne, czwartkowe wieczory, w romantycznej scenerii, RMF FM otwiera „Letnie Kina”. W największych miastach będzie można obejrzeć najpopularniejsze filmy o miłości.

W wakacyjne weekendy radio RMF FM zaprasza na trasy koncertowe RMF FM „Muzyka Najlepsza pod Słońcem". Przez osiem kolejnych sobót lata, w ośmiu polskich miastach, odbędą się koncerty szesnastu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wśród gwiazd usłyszymy Ewelinę Filntę, Blue Cafe, Szymona Wydrę, Budkę Suflera, Anię Dąbrowską, Ryszarda Rynkowskiego, Kasię Cerekwicką, DE MONO, Monikę Brodkę, Marylę Rodowicz, Goyę, Gosię Andrzejewicz, Lady Pank, Reni Jusis, Urszulę oraz Łzy. Start w pierwszą sobotę lipca - siódmego.

„Zabierz Dodzie Mini”

Piękna kobieta i świetny samochód - czy potrzeba czegoś więcej by być szczęśliwym? Doda oddaje tego lata mini najczulszemu ze Słuchaczy. Finalista wakacyjnego konkursu RMF FM odjedzie kultowym samochodem - Mini Cooperem.

W trakcie zabawy, w każdą środę, każdy ma ponadto szansę wygrać 20 tys. złotych. Warunkiem wejścia do gry jest wysłanie sms-a pod numer 7271 z własnym imieniem. Aby wygrać finalista musi odpowiedzieć na trzy pytania zadawane przez Dodę - Dorotę Rabczewską. Każda prawidłowa odpowiedź premiowana jest kolejno kwotami: 5 tys, 10 tys i 20 tys. Do rozgrywki o główną nagrodę, Mini One, mogą przystąpić wszyscy, którzy zgłosili się do gry w ciągu całych wakacji.

W oczekiwaniu na najpiękniejszy z samochodów można wraz z RMF FM w każdej chwili pojechać "Pociągiem do Lata" - tu wykazać się należy refleksem i opanowaniem. Nim pociąg odjedzie z charakterystycznym gwizdem lokomotywy, jest szansa by wygrać atrakcyjne nagrody, należy jedynie w odpowiednim momencie powiedzieć „stop”.

Kto nie ma szczęścia do nagród, ma szczęście w miłości; z myślą o zakochanych powstała zabawa "Na Dwoje Babka Wróżyła” - w której każdy uczestnik otrzyma miłosny horoskop dla siebie i swojej połówki, a dodatkowo może powalczyć o egzotyczną wycieczkę dla dwojga. "Na Dwoje Baka Wróżyła" w piątki między 9.00 a 15.00.

W czwartkowe wieczory otwierają swoje podwoje "Letnie Kina". Do obejrzenia ulubionych komedii romantycznych RMF FM zaprasza w dziesięciu miastach Polski, w każdym z nich inny film czeka na amatorów kina na świeżym powietrzu.

Miłość na antenie RMF FM obecna będzie codziennie, od poniedziałku do piątku ok 9.45 - uczucie z przymrużeniem oka - wyjątkowo śmieszna telenowela w radiowym wydaniu "A jak Amor". Parodia romantycznej telenoweli produkcji wenezuelskiej, bądź nawet ekwadorskiej.

Weekendy

Sobota w radiu to tradycyjne już czas zabawy i muzyki - to także tradycja tras koncertowych RMF FM. "Muzyka Najlepsza pod słońcem" zagości w Tychach, Ostródzie, Lubiniu, Kwidzynie, Ełku, Krośnie i Bełchatowie.

Dziennikarze RMF FM, wraz z dziennikarzem Tygodnika "Motor", także wyruszą samochodem „Swoją Drogą” w trasę - z tym, że po Europie. Wspólnie wybiorą najciekawsze marszruty, pomogą uniknąć kłopotów na nieznanych drogach, opiszą najciekawsze miejsca i udzielą wielu praktycznych wskazówek. W trakcie weekendowych podróży odwiedzą Republiki Nadbałtyckie, Holandię, dojada do Chorwacji i Bułgarii, zobaczą norweskie fiordy oraz Monte Carlo. Pomogą w wyborze najlepszej drogi do Wenecji. Jednym słowem nie pozwolą zginąć na i w czasie drogi.

Wakacyjna ramówka

Fakty jak zawsze o pełnej godzinie oraz o 6.30, 7.30, 8.30, w sobotę 7.30, 8.30, 9.30

Fakty Sportowe od poniedziałku do piątku6.30, 7.30, 8.30, 20.00, 21.00 oraz o 22.00 w sobotę o 8.30, 9.30, 19.00, 20.00, 21.00 niedzielę o 9.00, 10.00, 19.00, 20.00, 21.00

Fakty Kulturalne od poniedziałku do piątku o godz.10.00 i w sobotę o 11.00

Pogoda na lato: między innymi od poniedziałku do piątku od 6.00 do 11.00 co pół godziny, w sobotę od 6.30 do 11.00 co pół godziny oraz w niedzielę od 7.00 do 11.00 co pół godziny.

„Wstawaj szkoda lata” przez cały tydzień od 6.00 do 9.30 zaproszą Przemysław Skowron i Witold Lazar. Tylko w czasie wakacji z miłości do słuchaczy miedzy innymi pojawia się: poranny konkurs „ Pięciobój Bardzo Wczesny”, utrzymana scenerii Old Westu powieść „ Czerwoni& Bracia” Słuchaczy ukoi miłosny kontrwywiad Marty Grzywacz, której wdzięk, styl i szyk otwiera najsławniejsze serca oraz bardzo wymowny cykl ” Nie me kino” pozwalający nabrać dystansu do świata tzw. celebrytów

„Lato miłości w RMF FM” od 9.30 do 13.30 Małgorzata Kościelniak oraz Robert Konatowicz a od 13.30 do 17.30 poprowadzą Piotr Jaworski i Marta Grzywacz.

„Pop Lista” - Największe przeboje i muzyczne nowości lata wyznaczy codzienna POPlista od poniedziałku do piątku od 18:00 do 20:00 zapraszają Marcin Jedrych i Darek Maciborek.

„Czas letni” - tuż po 20.00 przestawiamy się na czas letni wraz ze Sławomirem Kowalewskim i Krzysztofem Urbaniakiem

Wakacje w RMF FM trwają od 25 czerwca do 3 września

Nocą i dniem, od poniedziałku do niedzieli przez całe lato RMF FM Muzyka Najlepsza pod Słońcem.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • RMF FM: Letnie koncerty i pikniki w 8 miastach (18 czerwca 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz