Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM bez rozmów Kamila Durczoka
22 sierpnia 2007, 21:32 , aktualizacja 21:34
Znanego dziennikarza, który przez ostatnie 2 lata prowadził rozmowy z politykami na antenie RMF FM, nie usłyszymy od września w żółto-niebieskiej stacji poinformował serwis Press.pl. Kamil Durczok przed wakacjami prowadził Kontrwywiad na antenie RMF FM.


To nadal nie potwierdzona informacja. Ani Tadeusz Sołtys z RMF FM ani sam zainteresowany - Kamil Durczok nie skomentowali informacji serwisu Press.pl.

Kamil Durczok rozpoczął współpracę z RMF FM 5 września 2005 roku, kiedy pracował jeszcze w TVP. To właśnie tego dnia usłyszeliśmy pierwszy "Kontrwywiad". Program ten pozostał na antenie nawet po przejściu Kamila z TVP do TVN. W drugim roku emisji Kontrwywiadu, Kamil Durczok prowadził ten program już co drugi tydzień na zmianę z Konradem Piaseckim.

Kamil Durczok karierę dziennikarską rozpoczął podczas studiów prawniczych na Uniwersytecie Śląskim – w studenckim radiu Egida. Do telewizji trafił w 1994 roku - prowadził autorski program polityczny „Rozmowy tygodnia” w TVP Katowice.

Na antenie ogólnopolskiej telewizji zadebiutował dwa lata później. Przez wiele lat prowadził programy: W centrum uwagi, Monitor, Gość Jedynki, Forum i Debatę. Główne wydanie "Wiadomości" Durczok prowadził od października 2001. W 2006 roku stał się główną twarzą Faktów TVN.

Grzegorz Nałęcz, Press.pl
Zdjęcia: RMF FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz