Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wasza Muzyka po wakacjach w RMF FM
24 sierpnia 2007, 15:12 , aktualizacja 15:17
Lato Miłości w RMF FM powoli acz nieubłaganie stygnie. Jeszcze przed nami najważniejszy moment - środowa rozgrywka o MINI Dody, czyli samochód Mini One, główną nagrodę tegorocznych wakacji. Jeszcze pojedziemy "Pociągiem do lata", jeszcze raz zakochani zagrają o niesamowitą, gorącą wycieczkę zagraniczną.


Jednak nieuchronnie wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi "Lato Miłości". 3 września wystartuje już nowa, jesienna ramówka RMF FM. Już wiemy, że zabraknie w niej rozmów Kamila Durczoka w ramach "Kontrwywiadu RMF FM". Teraz powiedzmy co będzie. Wszystkich fanów najbardziej znanego i lubianego programu "Wasza Muzyka" możemy poinformować, że mogą już zgłaszać swoje dedykacje i życzenia muzyczne na stronie: Wasza Muzyka

Pierwszy program po wakacjach zaplanowany jest na sobotnie popołudnie, od 15:00 już 8 września. Poprowadzi je tak jak do tej pory - Robert Janowski, który wielu słuchaczom przypadł do gustu jako prowadzący ten program (od kwietnia 2006 roku).

O wszystkich pozostałych elementach jesiennej ramówki RMF FM będziemy na bieżąco informowali najszybciej na stronach FAN FM. Zapraszamy!

Krzysztof Leszczyński, FAN FM

Przeczytaj również:
  • RMF FM bez rozmów Kamila Durczoka (22 sierpnia 2007)
  • Niezwykła "Wasza Muzyka" w RMF FM (18 listopada 2006)
  • Podwójna dawka Waszej Muzyki (20 kwietnia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz