Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Tajemnice nocy w RMF FM
30 sierpnia 2007, 10:55 , aktualizacja 11:00
W ostatnim tygodniu wakacji Radio RMF FM przygotowało swoim słuchaczom niespodziankę. Oto w nocnym czasie RMF FM, od 1 do 4, Marcin Jędrych i Tomasz Skory, który pojawił się również na Kopcu Kościuszki w Krakowie, prowadzą program. Ba, ale jaki to program muzyczno-rozrywkowo-interaktywny.


Są w nim poruszane różne tematy np: o dziennikarzach, o plaży i inne. W nocy ze środy na czwartek Marcin i Tomasz próbowali m.in. dociec dlaczego kierowców cieżarówek nazywa się TIRowcami - sprawę wyjaśnił jeden ze słuchaczy - kierowca ciężarówki.

Panowie Marcin i Tomasz znani są dobrze słuchaczom RMF FM z dowcipnego stylu. Przecież to nie kto inny a Marcin Jędrych był współprowadzącym program "JW-23", a Tomasz Skory to reporter polityczny, który przygotowuje swoje relacje w krzywym zwierciadle opisujące rzeczywistość, a także przed wakacjami współprowadził program "Wolne żarty".

Narazie ten nocny program nie ma nazwy, nie wiemy, czy i w jakiej formie będzie kontynuowany od września. Jedno jest pewne warto poczekać do pierwszej w nocy i posłuchać, ocenić. Mi ten program przypomniał o rozrywkowym charakterze stacji, a że z elementami interaktywności to tylko na plus dla tej audycji.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Dziennikarze RMF FM podsłuchiwani (25 sierpnia 2007)
  • Wasza Muzyka po wakacjach w RMF FM (24 sierpnia 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz