Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesień 2007 w RMF FM
31 sierpnia 2007, 21:14
Jest wrzesień - jest nowa ramówka RMF FM. A w niej Taśmy Prawdy - prawdziwy wizerunek polskiego życia publicznego i nie tylko, jak zawsze najbliższe słuchaczy, najnowsze Fakty, szansa na wygranie wielkich pieniędzy w ulubionej przez słuchaczy zabawie SMS "Tysiąc na Godzinę", zbliżający się jubileusz 1500 wydania Pop-Listy oraz tylko Najlepsza Muzyka przez całą dobę.

Fakty RMF FM - najczęściej cytowany radiowy program informacyjny. Wiarygodne Fakty codziennie, co godzinę, dodatkowo, co pół godziny w paśmie porannym oraz po 15.00. Dziennikarze i korespondenci, RMF FM są zawsze w centrum wydarzeń. Ich relacje w Faktach, Faktach sportowych, kulturalnych i ekonomicznych. Tuz po ósmej Kontrwywiad - najważniejsza rozmowę dnia prowadzi Konrad Piasecki, codziennie od poniedziałku do piątku.

WSTAWAJ, SZKODA DNIA (6:00-9:00 - prowadzą Przemysław Skowron, Witold Lazar, Tomasz Olbratowski i Marcin Ziobro) Od poniedziałku do piątku na program od 6:00 do 9:00 słuchaczy RMF FM zaprasza wypróbowana załoga "Wstawaj, szkoda dnia". Słuchaczy codziennie obudzą, pobudzą i wprawią w doskonały nastrój na cały dzień Przemysław Skowron, Witold Lazar, Marcin Ziobro i Tomasz Olbratowski. W tym sezonie prowadzący program "Wstawaj, szkoda dnia" przygotowali dla słuchaczy prawdziwą bombę!

Najgorętszym towarem tej jesieni są "Taśmy prawdy", które zelektryzują wszystkich słuchaczy radia RMF FM. Przypomnijmy: w sierpniu w gazetach codziennych ukazało się ogłoszenie następującej treści: "Kolekcję nagrań dowolnego ministra rządu IV RP pilnie zakupi RMF FM. Cena do uzgodnienia. Tel. 012 2 000 015". Odzew przeszedł najśmielsze oczekiwania. Choć kosztowało to mnóstwo wysiłku, sporo ryzyka i niemal fortunę, załodze RMF FM udało się zgromadzić potężny zbiór nagrań dokonanych bez wiedzy osób na nich występujących. W ten oto sposób powstały mrożące krew w żyłach "Taśmy prawdy" i aż żal byłoby zachować ich treść tylko dla siebie. Dlatego specjalnie dla słuchaczy RMF FM autorzy porannego programu "Wstawaj, szkoda dnia" wybrali najbardziej soczyste fragmenty tych nagrań. Będzie je można usłyszeć w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o godzinie 8:20.

Wracać mogą jedynie wybitni. Z letniego snu budzi się najostrzejsze pióro IV RP, z myślą o słuchaczach RMF FM Klara Weritas napisała kolejną bestsellerową powieść "W imię Ojca". Nim trafi na listy szkolnych lektur obowiązkowych w radiu przeczyta ją Jan Peszek. Nowe odcinki codziennie o godzinie 8:50 w programie "Wstawaj, szkoda dnia." We wrześniu najpłodniejszy felietonista nad Wisłą Tomasz Olbratowski obchodzi 10-cio lecie pracy twórczej. Od 3650 dni z górką autor bez wytchnienia tworzy i tworzu ...i wcale nie ma zamiaru odchodzić na emeryturę, mało tego - jest jak dobre wino - z roku na rok jest coraz lepszy! Jesienią poranek w RMF FM dopełni jak zawsze ostry jak papryka chili, niezastąpiony felieton Tomasza Olbratowskiego. Widząc otaczającą rzeczywistość z wysokości swojej wyobraźni felietony Tomasza Olbratowskiego czyta Tomasz Olbartowski ...od poniedziałku do piątku o 7:50 rano.

Jesień ‘07 to czas prawdy i bolesnych rozstań. Tych ostatnich nie zabraknie. Podredaktor Marcin Ziobro Epitafiołami żegnać będzie posłów V kadencji Sejmu: ...Cóż mówić więcej; wśród was chyba tylko durnie Liczą, że was w większości wybiorą powtórnie…

TYSIĄC NA GODZINĘ
5 września w RMF FM startuje ulubiony przez słuchaczy konkurs SMS - "Tysiąc na godzinę". Zabawa będzie jeszcze bardziej ekscytująca, przepełniona ciętym humorem, z zaskakującymi zwrotami akcji i oczywiście z wielkimi pieniędzmi do wygrania. Zagrać będzie można od poniedziałku do piątku przysyłając swoje imię. Stawka w grze będzie rosła w bajecznym tempie 1000 złotych na godzinę. Oznacza to, że codziennie od rana na słuchaczy RMF FM w konkursie "Tysiąc na godzinę" czekają olbrzymie emocje i jeszcze większe wygrane pieniężne!

PASMO PRZEDPOŁUDNIOWE (9:00-12:00 - prowadzi Małgorzata Kościelniak)
Piękna kobieta o szerokich horyzontach Małgorzata Kościelniak w swoim programie zaglądnie w zakamarki męskiej duszy okiem 100% kobiety, zaprosi słuchaczy do uroczego towarzystwa. Jakie są typy typowych smakoszy i znawców kobiet? Koneserów, młodych gniewnych i starych wyjadaczy? Jak ma wyglądać idealna kobieta? Na pytania odpowiedzą sławni, znani i lubiani goście Małgorzaty Kościelniak codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00.

PASMO POPOŁUDNIOWE (12:00-15:00 - prowadzi Robert Konatowicz; 15:00-18:00 prowadzi Krzysztof Urbaniak)
W samo południe stery na antenie radia RMF FM przejmie Robert Konatowicz. Poprowadzi słuchaczy przez ciekawą i niezwykłą rzeczywistość. Robert Konatowicz i jego niebanalny umysł będą towarzyszyć słuchaczom codziennie od 12:00. Gospodarzem programu od godziny 15:00 będzie Krzysztof Urbaniak, który w rytmie Najlepszej Muzyki opowie słuchaczom, czym żyje otaczający nas, intrygujący na każdym kroku, świat.

POP-LISTA (18:00-21:00 prowadzi Darek Maciborek)
Pop-Lista w RMF FM od poniedziałku do piątku codziennie od godziny 18:00. Aż trudno uwierzyć, że ta najpopularniejsza lista przebojów w Polsce lada moment będzie obchodziła 7-me urodziny i zbliża się jej 1500-setne wydanie! Z tej okazji prowadzący program Darek Maciborek przygotował dla słuchaczy niezliczone atrakcje, które poda na urodzinowym półmisku wyśmienicie doprawione najpopularniejszymi przebojami, gorącymi nowościami muzycznymi i zawsze interesującymi gośćmi ze świata Najlepszej Muzyki.

PASMO WIECZORNE (21:00-1:00 - prowadzi Sławomir Kowalewski)
Dobre towarzystwo od godziny 21:00 zapewni słuchaczom Sławomir Kowalewski. Słuchając wieczornego programu RMF FM słuchacze znajdą to "coś" co pozwoli odetchnąć po całym dniu i zrelaksować się przy Najlepszej Muzyce. Program od godziny 21:00 do 1:00 to również czas by ulec nastrojowi nocy i porozmawiać o sprawach, tych codziennych oraz tych najbardziej niezwykłych i tajemniczych. W końcu wieczorem trudno by wszystko było jasne.

NOCĄ
od 1.00 do 6.00 naładują pozytywną energią w świetle gwiazd dwa duety prowadzących programy: Paweł Oksanowicz z Kamilem Baleją oraz Tomasz Brhel z Danielem Dykiem. Autorzy zapowiadają interaktywne noce ze słuchaczami, z którymi rzadziej na poważnie, częściej mniej poważnie porozmawiają o tym wszystkim, o czym wcześniej mówić im nie pozwolono.

WEEKEND
W soboty i niedziele gospodarzami programów od 10.00 do 15.00 będą Marta Grzywacz i Piotr Jaworski. W jesiennie, weekendowe przed i popołudnie zaproszą gwiazdy do niezwykłych, często egzotycznych, miejsc i dociekliwie wypytają o najciekawsze zdarzenia z ich życia, o przygody i związane z popularnością anegdoty. Już we wrześniu na antenie RMF FM słuchacze posłuchają interesującej rozmowy z September i Akonem - młodymi gwiazdami, które już niebawem wstrząsną muzycznym rynkiem na świecie. Arcyciekawie zapowiadają się także weekendowe spotkania Marty Grzywacz i Piotra Jaworskiego m.in. z największymi gwiazdami kina Cezarym Pazurą, Jerzym Stuhrem oraz gorącym latynoskim duetem Jennifer Lopez i Antonio Banderasem.

Weekend w RMF FM nie byłby kompletny gdyby nie cotygodniowe spotkania słuchaczy z Robertem Janowskim w programie "Wasza Muzyka". W każdą sobotę Robert Janowski z uśmiechem spełnia muzyczne życzenia, przekazuje pełne ciepła dedykacje i wyczarowuje muzyczny świat marzeń słuchaczom RMF FM. Program "Wasza Muzyka" na antenie radia RMF FM w każdą sobotę od godziny 15:00 do 18:00.

Program "Ten Top" to muzyczna podróż po zakamarkach i tajemnicach świata dźwięków. Człowiek, który na muzyce zna się jak mało kto czyli Marcin Jędrych w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 18.00 zaprasza na spotkania z nowościami, płytą tygodnia i muzycznymi historiami, których zna niezliczoną ilość. Co weekend Marcin Jędrych w każdym programie wprowadzi niepowtarzalny "Mikroklimat", w intrygujący sposób skojarzy Wasze ulubione utwory, zaglądnie na światowe listy przebojów - każdy program to 4 godziny muzycznej uczty.

Pikanterii weekendowemu odpoczynkowi doda program Tomaszów Olbratowskiego i Skorego w asyście Pawła Oskanowicza "Wolne Żarty". Przewrotny szoł, nieszczędzący satyrycznych batów nikomu, kto na takie lanie ostrym językiem zasługuje, zaczynamy w RMF FM w każdą niedzielę o godzinie 15.00.

RMF FM Najlepsza Muzyka!

Grzegorz Nałęcz, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz