Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Muzyka RMF FM najlepsza w sprzedaży!
31 sierpnia 2007, 21:38
Po raz pierwszy w historii trzy ostatnio wydane płyty RMF FM znalazły się w pierwszej piątce sprzedaży. Zawsze składanki firmowane przez żółto-niebieską stację cieszyły się niesłabnącą popularnością i bardzo długo utrzymują się na szczycie list OLIS.


Według najnowszego zestawienia sprzedaży płyt OLIS (www.olis.onyx.pl), na pozycji nr 2 znalazła się "RMF FM Najlepsza Muzyka Na Imprezę" (Universal Music) - 4 płytowa składanka z tanecznymi przebojami ostatnich 30 lat (debiut w Top10- platyna), na pozycji nr 3 uplasowała się płyta "RMF FM Muzyka Najlepsza Pod Słońcem" (Pomaton / EMI Music) - 2 płytowa składanka z wakacyjnymi przebojami (10 tygodni w Top10 - platyna), zaś "RMF FM Najlepsza Muzyka Po Polsku" (Izabelin / Universal Music) - 4 płytowa składanka z najpopularniejszymi polskimi piosenkami (17 tygodni w Top10 - potrójna platyna), znalazła się na miejscu piątym. Na miejscu pierwszym zestawienia znalazła się najnowsza płyta DODY "Diamond Bitch" (Universal Music), której patronuje i promocyjnie wspiera RMF FM.

Muzyka dla radia jest najważniejsza, stąd spektakularny sukces sprzedaży płyt z wybranymi przez RMF FM utworami potwierdza, że "RMF FM Najlepsza muzyka", to nie tylko hasło promocyjne, ale także kompetencja i profesjonalizm zespołu redakcyjnego stacji w doborze muzyki zgodnie z gustami słuchaczy.

Utwory zamieszczone na płytach znajdują się na playlistach muzycznych stacji radiowych umieszczonych w serwisie www.MiastoMuzyki.pl.

Grzegorz Nałęcz, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Jesień 2007 w RMF FM (31 sierpnia 2007)
  • Płyty RMF FM na podium (18 sierpnia 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz