Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   NAKRĘĆ JESIEŃ, wygraj nagrody od RMF Classic!
1 października 2007, 16:29 , aktualizacja 16:29
RMF CLASSIC zaprasza do wzięcia udziału w zabawie, która wypełni lukę na "rynku klasycznych video-clipów". Poczuj się jak mistrz nastrojów Bertolucci, odkryj w sobie intuicję Altmana i pomysłowość Spielberga! Nakręć swój własny teledysk do jednego z najpopularniejszych utworów świata: Koncertu skrzypcowego JESIEŃ, ze zbioru "Cztery pory Roku" op.8 Antonia Vivaldiego.

ZASADY ZABAWY

Czekamy na filmy nakręcone telefonem komórkowym, cyfrowym aparatem fotograficznym lub kamerą video. Do udziału w konkursie zakwalifikowane zostaną tylko te filmy, których długość każdego nie może przekroczyć 1 minuty, a rozmiar 25 MB. Film powinien być zapisany w formacie: MOV, AVI (xvid, divx) lub MPG oraz przesłany za pośrednictwem strony internetowej www.rmfclassic.pl. Filmy przesyłane w inny sposób nie będą brane pod uwagę w rywalizacji konkursowej.

Termin nadsyłania filmów inspirowanych muzyką klasyczną mija 31 listopada 2007 r. Następnie wybrane przez redakcję RMF Classic filmy znajdą się w naszej internetowej galerii, a wyboru najlepszego z nich dokonają sami słuchacze, oddając swój głos w specjalnym plebiscycie na www.rmfclassic.pl.

Zgodnie z typowaniem słuchaczy przyznana zostanie nagroda główna dla autora wybranego filmu, w postaci atrakcyjnej wycieczki zagranicznej. O wynikach plebiscytu słuchacze powiadomieni zostaną na antenie RMF Classic 17 grudnia 2007 r.

RMF CLASSIC inspiruje do klasycznego spojrzenia na jesień. Kręćmy więc filmiki 1 minutowe póki ta jesień jest piękną polską złotą jesienią.

Krzysztof Leszczyński, RMF Classic

Przeczytaj również:
  • Sobotnie koncerty w RMF Classic (10 września 2007)
  • Noc z Pavarottim w RMF Classic (6 września 2007)
  • RMF Classic stawia na geniuszy! (31 sierpnia 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz