Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   1500 wydanie POPlisty RMF FM z Porto Praga na żywo
1 października 2007, 16:38 , aktualizacja 16:39
Już w najbliższą środę, 3 października odbędzie się 1500 wydanie POPlisty RMF FM, a Darek Maciborek poprowadzi jubileuszowy program na żywo, prosto z warszawskiego klubu - Porto Praga. Z okazji urodzinowego wydania programu słuchacze głosując, tym razem wybierają spośród najpopularniejszej POPlistowej "TOP 100-ki" - "Złotą 30", która pojawi się na antenie radiowej właśnie w najbliższą środę.Udział w jubileuszowym wydaniu zapowiedzieli niecodzienni goście. Na "urodzinowe przyjęcie" POPlisty przyjdą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, aby złożyć liście i Darkowi życzenia, zdmuchnąć świeczki na torcie, pobawić się i wystąpić w programie min. Beata Kozidrak i zespół Bajm, zespół De Mono, Gosia Andrzejewicz, Blue Cafe, Kashmir, KAYAH, Krzysztof Kiljański, Losza Vera, Łukasz Zagrobelny, Tomek Makowiecki, Szymon Wydra, Urszula, Patrycja Markowska, zespół Goya, Ewelina Flinta oraz zespoły Big Cyc i Łzy.

Podczas 1500 notowania POPlisty prosto z Porto Praga odbędzie się premiera specjalnie skomponowanej na tę okazję POP KANTATY (kompozycja i produkcja - Paweł Rurak - Sokal, lider Blue Cafe; tekst Dominika Gawęda wokalista Blue Cafe i Marcin Ziobro - prezenter RMF FM.)

POPlista - pierwszy raz na antenie RMF FM pojawiła się w 2001r. Jest to jedną z najstarszych list przebojów w Polsce. POPlista to zestawienie 20 najnowszych i najpopularniejszych utworów. O losie polskich i zagranicznych piosenek decydują słuchacze: za pomocą SMS-ów oraz głosując poprzez internet. Utwór, który otrzymuje najwięcej głosów POParcia, zajmuje pierwsze miejsce notowania. Natomiast z listą żegna się piosenka, która dostaje najwięcej opinii negatywnych.

POPlista Darka Maciborka, nadawana od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 21:00, jest najchętniej słuchanym w tym czasie pasmem radiowym w całej Polsce. Każdego dnia gromadzi przed odbiornikami blisko 2,5 miliona słuchaczy. Udział radia RMF FM w rynku słuchalności w czasie trwania POPlisty wynosi ponad 22 proc.

Grzegorz Nałęcz, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Konkurs na 1500 notowanie POPListy roztrzygnięty! (1 października 2007)
  • POPkantata już gotowa (26 września 2007)
  • FAN FM: Świętuj z nami jubileusz POPListy (23 września 2007)
  • Wydanie nr 1500 POPListy tuż tuż! (15 września 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz