Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM: Bezpieczny powrót 2007
27 października 2007, 11:15 , aktualizacja 11:16
1 listopada to dzień, w którym corocznie miliony Polaków przemierzają kraj, by dojechać na groby najbliższych. Co roku tego właśnie dnia ruch na polskich drogach zwiększa się. Radio RMF FM pomaga swoim słuchaczom bezpiecznie dojechać na cmentarze i wrócić do domów.


Już 31 października na antenie RMF FM usłyszymy specjalne raporty z polskich dróg. Od 13:30 do 22:30 co godzinę usłyszycie o utrudnieniach na najważniejszych szlakach komunikacyjnych oraz o sytuacji w pobliżu nekropolii. Na www.rmf.fm zamieszczono specjalną mapkę zawierającą informacje o zmianach organizacji ruchu wokół największych cmentarzy. Słuchacze znajdą tam także informacje o zmianach organizacji komunikacji miejskiej.

1 listopada - dzień Wszystkich Świętych - informacje dla kierowców "Traffić" nadawane będą od 6:30 do 11:30 oraz od 14:30 do 22:30 co godzinę.

O bezpieczny powrót słuchaczy RMF FM dbać będą reporterzy żółto-niebieskiej stacji w całej Polsce. Wyposażeni w wozy reporterskie i wozy satelitarne a także w laptopy z mobilnym dostępem do internetu przekażą najważniejsze i najbardziej cenne informacje z polskich dróg.

Partnerem akcji "Bezpieczny Powrót" jest firma Barum.

Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz