Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF na dzień Wszystkich Świętych
31 października 2007, 20:49 , aktualizacja 20:54
Na czwartek 1 listopada Radio RMF FM jak co roku przygotowuje specjalny program, który odda atmosferę tego dnia. Dzień Wszystkich Świętych to bardzo szczególny dzień, w którym wspominamy świętych, naszych bliskich zmarłych. Tłumnie odwiedzamy cmentarze przemierzając niekiedy setki kilometrów.

Specjalne trafficki, czyli wiadomości drogowe, o których informowaliśmy już Was kilka dni temu, prowadzić będę Michał Zieliński i Piotr Dobosz.

O duchowe przeżycie tego święta zadbają prowadzący programy oraz szczególnie wybrana na ten dzień, spokojniejsza dzień muzyka.

Od 6:00 na antenie znany duet nocnych marków: Paweł Oksanowicz i Kamil Baleja zapraszają tym razem na poranny program RMF FM, w który upłynie nam pod hasłem miejsc, w których zatrzymał się czas.

Po 10:00 RMF zaprasza na spotkanie z Gosią Kościelniak, a wraz nią wyjątkowi goście, m.in.: Jan Peszek, Anna Dymna, Cezary Pazura, Marek Kondrat, z którymi gospodyni programu porozmawia o życiu, o teraźniejszości, o docenianiu chwili.

Od 14:00 wyjątkowe popołudnie z Robertem Konatowiczem, a w nim różności, m.in.: prasłowiańskie zaświaty. Będzie też coś o Inferno, czyli piekło Dantego i historia piosenki "Candle in the wind" Eltona Johna.

Od 19:00 na specjalny muzyczny wieczór zaprasza Marcin Jędrych, a kiedy już wrócimy do domu z cmentarzy w radiu pojawi się o 23:00 Daniel Dyk.

Ramówkę na ten dzień zmienia również RMF MAXXX. Od 8:00 do 13:00 na antenie pojawi się Sylwia Pawłowska, w tym samym czasie warszawscy słuchacze stacji będą mieli okazje posłuchać programu, który poprowadzi Irek Jakubek.

Na popołudniowy program od 13:00 do 18:00 zaprasza Marek Rusinek. Nieco wcześniej niż zwykle, bo już o 18:00 rozpocznie się program Roberta Karpowicza "Świat wg Karpia". Nieco inny będzie również charakter audycji. Nie będzie to rozrywkowe wydanie programu. Zabraknie więc "Rozmów przedłużanych, a więc flagowego wieczornego konkursu. Przez cały dzień muzyka będzie nieco bardziej stonowana, spokojniejsza, informacje będą przypominały o wyjątkowości tego dnia, który rozpoczyna dłuższy niż zwykle listopadowy weekend.

O programie RMF Classic informowaliśmy już na FAN FM - więcej. A na antenie tego dnia usłyszymy głosy Wojtka Musiała /9-13/, Darka Stańczuka/13-17/, Michała Łanuszki/17-21/ i Jadwigi Polus/21-1/.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Dzień Wszystkich Świętych w RMF Classic (31 października 2007)
  • RMF FM: Bezpieczny powrót 2007 (27 października 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz