Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Choinki pod Choinkę" w Poznaniu
15 grudnia 2007, 15:07
Trzecim przystankiem żółto-niebieskiego konwoju z pachnącymi choinkami po choinkę od RMF FM i Provident był Poznań. Jak co roku Stary Rynek był miejscem gdzie konwój się zatrzymał. I tutaj także już na godzinę przed oficjalnym rozpoczęciem wręczania choinek ustawiła się spora kolejka. A znak to, że „wiara” w Poznaniu potrafi oszczędzać i już jeden wydatek na święta mogą mieć z głowy. Taką możliwość jak co roku daje RMF FM. To już kolejna edycja tej akcji. W tym roku jej sponsorem został Provident.


Punktualnie o 11.00 w głośnikach zabrzmiały zwiastuny akcji i Marek Rusinek rozpoczął oficjalnie ceremonię wręczania zielonych drzewek. Pierwsze sto osób do choinki otrzymało również jej ozdobę czyli żółto-niebieską bombkę RMF FM. W między czasie na scenie pojawiali się chętni na karaoke, w którym śpiewali kolędy. Uczestnicy otrzymali nagraną płytę, na której będą mogli posłuchać swoich dokonań wokalnych.

Obok sceny ustawiony został namiot partnera czyli firmy Provident. Tutaj każdy zainteresowany mógł się dowiedzieć więcej szczegółów na temat firmy i form w jakich udzielana jest pożyczka gotówkowa. Również nie brakowało gadżetów. Jednak główna ich część jak zawsze zresztą była w posiadaniu Marka Rusinka. I to on nagradzał nimi ludzi, którzy pojawiali się na scenie.

Reporter RMF Piotr Świątkowski rozmawiał z ludźmi, którzy pojawili się na Starym Rynku. Choinkę poza kolejnością hejnalista z Ratusza pan Andrzej Kubiak. Do godziny 14 wszystkie choinki, a było ich naprawdę sporo znalazły swoich właścicieli. Ekipa konwoju rozpoczęła proces „ewakuacji”. Przed nim jeszcze sporo kilometrów do przejechania. Zielone drzewka od RMF FM trafią jeszcze do mieszkańców Pomorza i Kujaw , Warmii , Mazowsza, Lubelszczyzny, Podkarpacia i Małopolski.
Szerokiej drogi

Przy okazji akcji „Choinki pod Choinkę” reporter FAN FM dowiedział się, że sztandarowa zimowa impreza Radia RMF FM zwana Olimpiadą FM zagości w górach podczas ferii! Tym razem sponsorem będzie sieć PLAY. Więcej szczegółów już niebawem na FAN FM.

Maciej Borowski, FAN FM

Przeczytaj również:
  • RMF FM: "Choinki pod Choinkę 2007" (7 grudnia 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz