Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sylwestrowa Moc Przebojów w Krakowie
27 grudnia 2007, 12:22 , aktualizacja 12:40
RMF FM, Polsat i Krakowskie Biuro Festiwalowe po raz kolejny zapraszają do spędzenia najważniejszej nocy 2007 roku na Rynku w Krakowie. "Sylwestrowa Moc Przebojów" to najlepszy sposób na pożegnanie starego roku i huczne przywitanie nowego 2008 roku.


Jeśli Sylwester to tylko w Krakowie. Impreza na Rynku Głównym w stolicy małopolski co roku gromadzi tłumy krakowian oraz polskich i zagranicznych turystów, którzy w tym magicznym miejscu chcą przywitać Nowy Rok.

Tegoroczne widowisko przebiegać będzie pod hasłem „Sylwestrowa Moc Przebojów”. Spoglądając na imponującą listę gwiazd, które pojawią się na scenie w samym sercu Starego Miasta, ta nazwa nie może dziwić. Usłyszymy przeboje ostatnich kilku dekad, od lat 60. do współczesności. Usatysfakcjonowani powinni być fani muzyki disco, dla których niewątpliwym wydarzeniem będzie występ zespołu Boney M original Maizie Williams. Choć ten niemiecki band największe sukcesy odnosił w latach 70., do dziś mimowolnie nucimy ich przeboje: Daddy Cool, Ma Baker czy Rivers of Babylon. Prawdziwa gratka czeka też na miłośników starego, poczciwego rock’n’rolla. Podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” zaprezentuje się bowiem Shakin’ Stevens. W twórczości tego walijskiego piosenkarza słychać wyraźnie wpływ muzyki Elvisa Presleya. Miłośników czarnych rytmów do tańca porwie Lou Bega ze swoim największym przebojem Mambo No. 5. Oprócz gwiazd zagranicznych zaprezentuje się czołówka polskich wykonawców: Budka Suflera, Urszula, Beata Kozidrak i Bajm, Czerwone Gitary, Vox, Szymon Wydra & Carpe Diem, Golec uOrkiestra, Kashmir, Edyta Górniak, Alicja Węgorzewska-Whiskerd, Andrzej Lampert, Justyna Steczkowska i Joanna Liszowska.

Podobnie jak przed rokiem Sylwestra na Krakowskim Rynku współprowadził będzie Darek Maciborek z RMF FM.

Zabawa sylwestrowa na Rynku Głównym rozpocznie się punktualnie o godzinie 20.00 i potrwa do 1.30 w nocy. Ci, którzy pozostaną w domach, mają szansę wczuć się w niesamowitą atmosferę dzięki bezpośredniej transmisji w telewizji Polsat.

Imprezie patronują RMF FM i RMF MAXXX.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz