Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Brzozowski za Kozłowską w PR RMF
15 stycznia 2008, 22:55
Maciej Brzozowski - dyrektor PR Bauera będzie zajmował się także Grupą RMF. Dotychczasowa szefowa działu PR RMF Anna Kozłowska będzie pracowała tylko do lutego, potem odchodzi z przyczyn osobistych.

Anna Kozłowska zajmowała się kontaktami z mediami od 1999 roku, kiedy rozpoczęła pracę w RMF FM. To ona budowała wizerunek RMF FM, a później Grupy RMF. Przez te wszystkie lata, za pośrednictwem Anny Kozłowskiej media otrzymywały ważne informacje o Grupie RMF.
Także my wielokrotnie otrzymywaliśmy od Anny Kozłowskiej informacje, którymi później dzieliliśmy się z naszymi czytelnikami. Dziękujemy za wspaniałą współpracę i życzymy sukcesów.

Anna Kozłowska-Kalbarczyk ukończyła studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, jak też studia podyplomowe w zakresie marketingu, promocji i aktywnych form sprzedaży w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Polskiej Sekcji BBC. Od 1999 roku związana z RMF FM, gdzie przez wiele lat była szefem działu Public Relations. Anna Kozłowska-Kalbarczyk zasiadała w Radzie Nadzorczej BROKER FM S.A. oraz posiadała udziały tej spółki, które zbyła na rzecz Bauera.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz