Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Urodzinowa antena RMF FM
15 stycznia 2008, 23:03 , aktualizacja 23:49
15 stycznia od samego rana wszyscy słuchacze RMF FM mieli okazje dowiedzieć się, że dziś Wielkie Święto - to 18 urodziny stacji. Przez cały dzień zarówno w programach jak i Faktach RMF wspominano minione 18 lat.

W porannym programie "Wstawaj, szkoda dnia" oprócz tego, że rozpoczął się nowy konkurs "Rekordowa kasa", to mogliśmy posłuchać kilku faktów z przeszłości, okolicznościowy felieton Tomasza Olbratowskiego i literackie przemówienie Marcina Ziobro. Kto wstał jeszcze przed 7:00 miał szansę wziąć udział w specjalnym urodzinowym konkursie pt: "Co Ty wiesz o RMF-ie ?"
Usłyszeliśmy też kilkaktrotnie najsłynniejszy jingiel RMF FM "Radio Of My Live" - Radio Mojego Życia. Ale to nie koniec dźwiękowych historycznych niespodzianek. Szczegóły poniżej, przy "poplistowym" akapicie.

Po 15-stej odbył się pierwszy Wielki Finał nowej zabawy w RMF FM. W puli było 18 000 na osiemnastolecie Radia. Rekordową Kasę wygrała Barbara z Podkarpacia, która odbierając telefon wypowiedziała magiczne hasło: "RMF FM Najlepsza Muzyka". Finał był wyjątkowy także ze względu na to, że prowadziła go trójka DJ: Gosia Kościelniak, Robert Konatowicz i Krzysztof Urbaniak.

"POP Lista" też kręciła się wokół liczby 18. Wszyscy Ci słuchacze, którzy tak jak Radio obchodzili 15 stycznia swoje 18 urodziny mogli otrzymać nawet 18 prezentów, m.in. płyty, single i gadżety od RMF. Należało jednak udowodnić, wysłając faxem na numer 012 2 000 001 lub mail na adres redakcja@rmf.fm z jakimkolwiek dowódem potwierdzającym osiągnięcie pełnoletności w tym samym dniu co żółto-niebieska stacja. Dla pozostałych słuchaczy Darek Maciborek również przewidział prezenty, trzeba było wysłać SMSy, z życzeniami, dołączonymi do głosów na piosenki z Listy.

Na prośbe słuchaczy pojawiło się "coś" z archiwum radiowego. Usłyszeliśmy promos programu, który przed wieloma laty królował późnymi wieczorami na antenie RMF FM, "O zmRocku", gdzie ściemniał... Darek Maciborek.

Wieczorem, w programie Sławka Kowalewskiego pojawiła się znana zabawa "Próba dźwięku", z mocą urodzinowych prezentów dla zwycięzcy.

Przez cały dzień w Faktach RMF FM dziennikarze przypominali najważniejsze wydarzenia, które szokowały, bulwersowały, cieszyły i smuciły słuchczy. Pojawiło się radio zza kulis oraz zlepek kilku dźwięków, dziennikarskich wpadek.

Nie mogło zabraknąć w takim dniu i w programie, i w Faktach RMF życzeń i wszelkich serdeczności dla całego RMF-u od słuchaczy. Największym prezentem dla Radia są wyniki słuchalności, a jest czym sie chwalić, 8,5 miliona słuchaczy każdego dnia robi wrażenie. Takiej słuchalności nie mają nawet największe europejskie stacje radiowe.

Życzenia urodzinowe przekazuje również serwis FAN FM:

Pierwsze miejsce na POPliście w 18-ste urodziny żółto-niebieskiego Radia RMF FM pojawiła się grupa Feel z utworem "No pokaż na co Cie stać". Życzymy całej Redakcji, wszystkim DJ i dziennikarzom, by "pokazali na co ich stać, ale nie jeden raz", a przez kolejne, długie, długie lata.
Byśmy nadal cieszyli się najlepszą muzyką, najświeższymi i najrzetelniejszymi faktami, ale także ciekawymi pozycjami programowymi, najlepszymi imprezami zimowymi i letnimi koncertami gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Specjalny urodzinowy news na www.rmf.fm z dowodem osobistym od FAN FM - [zobacz]

Krzysztof Leszczyński, FAN FM

Przeczytaj również:
  • "Rekordowa Kasa" do wygrania w RMF FM (15 stycznia 2008)
  • RMF FM ma osiemnaście lat! (15 stycznia 2008)
  • Dziennikarze na osiemnastce RMF FM (15 stycznia 2008)
  • FAN FM: Jak powstało eLO RMF ? (14 stycznia 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz