Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Classic zaprasza w Alpy
4 lutego 2008, 10:31
Najbardziej klasyczne radio w Polsce zaprasza słuchaczy do udziału w nowym konkursie antenowym. Kombinacja Klasyczna to zabawa, w której nagrodą jest zimowy pobyt dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu w regionie Innsbrucku, 6-dniowe skipassy ufundowane przez AustriaInfo oraz przelot do Innsbrucku, który zapewniają linie lotnicze Austria Airlines.

To prawdziwa gratka dla narciarzy. W Alpach śniegu nie brakuje, a na krajowych stokach już go prawie nie ma.

Szansę na zwycięstwo w zabawie mają osoby, które do soboty, 16 lutego, do godz. 9.00 rano przyślą na adres redakcja@rmfclassic.pl komplet prawidłowych odpowiedzi. Do odpowiedzi należy dołączyć numer swojego telefonu kontaktowego. Spośród tych, którzy najpełniej odpowiedzą na zadane pytania, dziennikarz RMF Classic prowadzący specjalny sobotni program poświęcony Innsbruckowi wybierze jedną osobę (Finalistę), do której zatelefonuje między godzinami 9 a 13 i zada jej na antenie dodatkowe pytanie finałowe. W przypadku udzielenia prawidłowej odpowiedzi Finalista zdobywa Nagrodę Główną.

Jeśli osoba wybrana przez RMF Classic udzieli złej odpowiedzi na pytanie finałowe, wybierana jest kolejna i tak aż do skutku.

Zapraszamy także do słuchania specjalnych programów poświęconych Innsbruckowi, w których Wojciech Musiał, specjalny wysłannik RMF Classic do narciarskiego raju, opowie nie tylko o zaletach wypoczynkowych tego kurortu, ale także o atrakcjach kulturalnych stolicy austriackich Alp.

Na wspólne szusowanie i spacery po Innsbrucku zapraszamy w soboty - 9 i 16 lutego od godziny 9.00 rano oczywiście do RMF Classic.

Grzegorz Nałęcz, www.rmfclassic.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz