Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   O czym marzy Donald?
9 lutego 2008, 14:28
"Donald marzy", czyli polska wersja czeskiego hitu "Jożin z bażin" Ivana Mladka stała się hitem internetu. W ciągu tylko dwóch dni na internetowych stronach zobaczyło ją około 150 tysięcy osób. Piosenkę nagrał znany z anteny RMF FM Kabaret Pod Wyrwigroszem. W przedsięwzięciu tym wziął udział również Tomasz Olbratowski felietonista, satyryk RMF FM, którego możecie usłyszeć w programach: Wstawaj, szkoda dnia oraz Wolne Żarty.

W piosence znajdziemy odniesienie do aktualne wydarzeń m.in. konflikt Premiera Tuska z Prezydentem Kaczyńskim oraz stadiony na Euro 2012, a wszystko to okraszone niesamowitym humorem znanym słuchaczom RMF FM z wtorkowych i czwartkowych popołudniowych programów Roberta Konatowicza, gdzie Kabaret Pod Wyrwigorszem prezentuje swoją radosną twórczość.

Jak powiedział w rozmowie z RMF FM Łukasz Rybarski z kabaretu, tekst do piosenki napisano w niedzielę wieczorem, w poniedziałek powstało nagranie, w środę - pierwsza emisja.

Utwór znajdziecie na stronach RMF FM: http://www.rmf.fm/fakty/?id=131574 W wersji z teledyskiem dostępny jest na: http://www.youtube.com/watch?v=Ej4HnCgapFU

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz