Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Radio na podsłuchu
15 lutego 2008, 21:20 , aktualizacja 22:29
Darek Maciborek, który od poniedziałku do piątku prowadzi POPListę w RMF FM od wtorku 19 lutego 2008 roku będzie w swoim programie prezentował nagrania z podsłuchów polskich gwiazd. To pierwszy taki projekt w polskiej radiofonii.

Szczegóły projektu Darek Maciborek przedstawił na swoim blogu:

RADIO NA PODSŁUCHU …

czyli nieprzewidziane sytuacje, zaskakujące rozmowy, „nienormalne” ( NIEMORALNE - czasami ), ale życiowe propozycje. Tajne i sekretne wyznania największych gwiazd polskiej sceny muzycznej – na podsłuchu w twoim radiu!!!

Czy byliście kiedykolwiek w polskim eterze świadkami rozmów znanych i lubianych gwiazd na tematy, które nigdy nie opuszczają ich sypialni, kuchni, koncertowego „busa” czy prywatnego telefonu ? Zdołałem namówić bliskie, polskim gwiazdom, osoby - aby na potrzeby radiowego „podsłuchu” porozmawiały przez telefon ze swoimi przyjaciółmi - czasami na bardzo kontrowersyjne tematy. Oczywiście mam wszystko na taśmach!!! Co z tych tajnych – fajnych rozmów wynikło? Jak „Znani” reagują na nieznane im obszary życia ? Przekonacie się słuchając co tydzień kolejnych odcinków „Radia na Podsłuchu”.

Grzegorz Nałęcz, www.rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz