Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   F. Lenart Burmistrzem MiastaMuzyki.pl
27 lutego 2008, 11:06 , aktualizacja 11:43
Metropolitarne MiastoMuzyki.pl doczekało się swojego oficjalnego zarządcy, który jednocześnie będzie zajmował się całością działań internetowych Grupy RMF. Filip Lenart - osoba z bardzo dużym doświadczeniem przejął klucze do MiastaMuzyki.pl i wszystkich serwisów internetowych Grupy RMF.


Filip Lenart pracuje w branży medialnej od 7 lat. Jego dwiema pasjami są radio i Internet. Filip pracował m.in. dla portalu Onet.pl, gdzie zajmował się promocją serwisów witryny oraz rozwijał swoje zainteresowania serwisami społecznościowymi i specyfikacją Web 2.0; realizował także projekty dla TVN i TVN24; badał efektywność kampanii reklamowych.
Od połowy 2004 roku Filip Lenart zajmował stanowisko szefa działu planowania mediów w BROKER FM.

Teraz Filip Lenart będzie szefem Działu Nowych Mediów w RMF FM oraz Burmostrzem MiastaMuzyki.pl. podlegały mu będą wszystkie witryny internetowe Grupy RMF od www.rmf.fm poprzez www.broker.fm, www.rmfmaxxx.pl, www.rmfclassic.pl po wspomniane już miastomuzyki.pl. Bezpośrednim zwierzchnikiem Filipa będzie wiceprezes RMF FM Tadeusz Sołtys

Przypominamy, że MiastoMuzyki.pl już 1 marca będzie miało aż 30 kanałów tematycznych i to z pewnością jeszcze nie ostatni krok rozbudowy liczącej już 23 stacje tematyczne metropolii.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • MiastoMuzyki.pl z 30 stacjami! (25 lutego 2008)
  • RMF Extra już od 1 marca (23 lutego 2008)
  • MiastoMuzyki.pl ma już 23 kanały (11 lutego 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz