Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   MiastoMuzyki.pl nowe stacje uruchomione
1 marca 2008, 12:10 , aktualizacja 12:35
1 marca 2008 roku to kolejna kluczowa data dla projektu MiastoMuzyki.pl. Tego właśnie dnia uruchomiono 7 kolejnych kanałów tematycznych w tym RMF Extra z 4h na tydzień audycji "na żywo". RMF Lady Pank i RMF Depeche Mode to pierwsze kanały tematyczne z muzyką jednego tylko zespołu.


Oprócz ww. stacji w Mieście Muzyki znaleść można RMF Alternatywa, RMF Club i RMF Hard 'n' Havy.

Spotkaj polskie gwiazdy w RMF Extra. Blaski i cienie sławy oraz wyjątkowa muzyka - przez cały tydzień w RMF Extra. W każdą sobotę od 18.00 program na żywo - słuchaj i rozmawiaj z naszymi gośćmi! A przez cały dzień i noc można posłuchać wywiadów z gwiazdami, które dotychczas przeprowadzili Marta Grzywacz i Piotr Jaworski.Bez muzycznych granic, bez oglądania się na listy przebojów. Wreszcie masz Alternatywę.Tutaj weekend trwa cały tydzień! Muzyka klubowa od najlepszej strony - tłuste bity z całego świata, przyszłe mega hity, super nowości i klubowe klasyki. Przebrał i wybrał dla Was DJ ADHD.

Kultowy zespół teraz ma swoje radio. A w nim wszystko, co ważne dla fanów i nie tylko. Depeche Mode zapraszają w muzyczną podróż.

Propozycja dla miłośników ostrych, heavyrockowych brzmień. Absolutny kanon gatunku - 30 lat historii muzyki hard n' heavy, od korzeni heavy metalu, przez style pokrewne po klasyczny thrash. Stay heavy!

Stacja poświęcona jednemu z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Najnowsze hity, klasyczne przeboje i muzyczne ciekawostki.

Stacja z najpiękniejszymi muzycznymi tematami z filmów. Wyjątkowe obrazy budowane przez wyjątkowe dźwięki.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • F. Lenart Burmistrzem MiastaMuzyki.pl (27 lutego 2008)
  • MiastoMuzyki.pl z 30 stacjami! (25 lutego 2008)
  • RMF Extra już od 1 marca (23 lutego 2008)
  • MiastoMuzyki.pl ma już 23 kanały (11 lutego 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz