Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Extra ochrzczone przez Beatę Kozidrak
1 marca 2008, 18:43
O 18.02 rozpoczął się pierwszy program "na żywo" w nowopowstałym kanale RMF Extra na MiastoMuzyki.pl. Pełniący obowiązki gospodarza Darek Maciborek poprosił Beatę Kozidrak o oficjalne ochrzczenie nowej rozgłośni.


Można śmiało powiedzieć, że to co nie udało się w eterze udało się w sieci Internet. Projekt jakiego jeszcze nie było został zrealizowany.

RMF Extra, a szczególnie 4 godziny od 18.00 do 20.00 w soboty to niezwykłe spotkanie z gwiazdą. W pełni multimedialne. Gwiazda obecna jest w internetowym radiu dostępna poprzez telefon 012 2000 505 oraz na internetowym czacie w portalu INTERIA.PL - czateria.interia.pl.

Program "na żywo", który prowadzić będą dziennikarze RMF FM przepełniony jest muzyką zaproszonej gwiazdy. Słuchacze RMF Extra mogą także liczyć na światowe premiery utworów, które później będzie można usłyszeć także w RMF FM.

Beata Kozidrak - pierwszy gość RMF Extra - niemal dwoiła się i troiła dzieląc swój czas pomiędzy antenę RMF Extra zarządzaną przez Darka Maciborka, antenę RMF FM (była gościem Ten TOP Marcina Jędrycha) oraz CZATerię w portalu INTERIA.PL.

Po 20.00 usłyszeliśmy fascynacje muzyczne Beaty Kozidrak. Jedną z nich był Michael Jackson, inną doskonały wokalista Fredy Mercury z zespołu QueenA tak to się zaczęło:
 

  fragment RMF Extra

Podsumowując pierwszy program "na żywo" można śmiało napisać EXTRA to radio RMF Extra.

 • 100% radia w radiu
 • spotkanie z gwiazdą wypełnione jej muzyką lub muzyką przez nią preferowaną
 • duża doza spontaniczności i wielki luz
 • tak powinny wyglądać rozmowy z gwiazdami w radiu
 • esencja prawdziwego radia
 • multimedialność (telefony od słuchaczy, czat na żywo w portalu INTERIA.PL, wizyta gwiazdy w RMF Extra i RMF FM)
 • prapremiera singla

  Kto nie słuchał niech żałuje, a najlepiej niech odwiedzi MiastoMuzyki.pl i RMF Extra. Już 8 marca od 18:00 do 20.00 gościem będzie zespół Blue Cafe. Nie zabraknie niespodzianek jak choćby premiery ich najnowszego singla

  Wielkie brawa za pomysł i wykonanie. Takie radio przykuwa do głośnika - nawet tego komputerowego!

  zobacz galerię z wizyty Beaty Kozidrak w RMF Extra i RMF FM [zobacz]. Pierwsza powtórka programu z Beatą Kozidrak w niedzielę od 6 do 10 oraz od 18 do 22 oczywiście w RMF Extra.

  A teraz stań pośrodku studia RMF Extra i zobacz niezwykłą panoramę 360 stopni wykonaną przez mistrza tego gatunku fotografii Szymona 'Zbooy' Madeja z RMF FM - zobacz
  Jeśli nie działa zainstaluj http://www.devalvr.com/instalacion

  Reportaż video z wizyty Beaty Kozidrak w RMF Extra - [zobacz]
  [dłuższa relacja wideo]

 • Grzegorz Nałęcz, FAN FM
  Zdjęcia: RMF FM; Szymon Madej - RMF FM
  Dźwięk: RMF Extra


    Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz