Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM: "Ustawa o sposobach osiągania cudu"
3 marca 2008, 10:58
Radio RMF FM po raz kolejny zaskoczyło polityków. Żółto-niebiescy dziennikarze postanowili pomóc parlamentarzystom oddając w ich ręce gotową ustawę. Jest to dokument niezwykły bo zatytułowany "O sposobach osiągania cudu"


RMF FM podaje w tej ustawie gotowe i sprawdzone sposoby na osiągnięcie zapowiadanych przez polityków cudów.

Dni mijają, politycy świętują "studniówkę", a cudu jak nie było, tak nie ma. Dlatego postanowiliśmy pomóc rządowi, a przede wszystkim Nam, zwykłym obywatelom, i napisaliśmy ustawę "O sposobach osiągania cudu". Teraz czekamy na Wasze poparcie, "by żyło się lepiej". "By-ży-le!" - czytamy na www.rmf.fm

Ustawa "O sposobach osiągania cudu" obliguje Polaków do optymizmu. Zgodnie z nowym prawem mamy być kulturalni, pełni optymizmu i pogody ducha. Ale czy może być inaczej, skoro wokół istna sielanka – bez kłopotów i problemów? Powołuje ona Ministerstwo Optymizmu. Niezadowolenie, niechęć i brak wiary w słuszność poczynań władz będzie ścigane z urzędu. Policja, prokuratura postarają się, by z ulic zniknęli protestujący, by w żadnym szpitalu czy kopalni nie głodowali pracownicy, by obywatele niepotrzebnie nie stali w kolejkach.

Sejmowym darmozjadom mówimy "nie" to kolejne hasło nowej ustawy. Przewiduje ona, że w Sejmie zasiadać będą tylko zwycięzcy wyborów. Dość utrzymywania darmozjadów i nierobów z opozycji.

Ustawa zapewnia, że każdy interes będzie dochodowy, dzięki temu każdy będzie mógł rozwinąć skrzydła.

W każdej z 2478 gmin w Polsce z okazji Piłkarskich Mistrzostw Europy powstanie boisko. A autostrady zbuduje CBA - Centrum Budowy Autostrad.

Do kraju wrócą wszyscy emigranci za sprawą abolicji podatkowej. Z obowiązku małżeńskiego trzeba będzie wywiązywać się przynajmniej dwa razy w tygodniu. A zatem kochajmy się! Cud jest już blisko!

Jeśli chcesz przeczytać tą wspaniałą i jakże cudowną ustawę znajdziesz ją na www.rmf.fm. Tam także można wyrazić swoje poparcie dla tego niezwykłego dokumentu. "By-ży-le"

Grzegorz Nałęcz, RMF FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz