Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Extra w wersji wideo
4 marca 2008, 18:29
Być może nadejdzie taki dzień, że stację radiowe z MiastaMuzyki.pl przemienią się w internetowe muzyczne telewizje jak np. RMF MAXXX TV. Już teraz nie "na żywo", ale jednak, możecie zobaczyć jak wyglądało studio RMF Extra podczas wizyty Beaty Kozidrak.


Darek Maciborek podczas inauguracji kanału RMF Extra na MiastoMuzyki.pl wspominał, że po studiu RMF Extra (to te samo z którego korzystają licealiści prowadzący codziennie od 17-20 program eLO RMF) krąży kamera. Była to kamera portalu INTERIA.PL.

W poniedziałek 3 marca 2008 roku INTERIA.PL a za nią FAN FM zaprezentowały nagranie wideo wywiadu z Beatą Kozidrak przeprowadzonego w Hall of Fame w siedzibie Grupy RMF na Kopcu Kościuszki w Krakowie przez Darka Maciborka. Dziś we wtorek 4 marca 2008 roku prezentujemy obszerniejsze nagranie wideo udostępnione przez INTERIA.PL.

Możecie na nim obejrzeć dokładnie studio RMF Extra (eLO RMF), zobaczyć jak powstawał pierwszy program RMF Extra. Relacja wideo zawiera także wspomniany wyżej wywiad z Beatą oraz jej wizytę w studiu RMF FM u Marcina Jędrycha w programie TEN-TOP. Możecie także zobaczyć jak przebiegał czat z Beatą Kozidrak na CZATerii w portalu INTERIA.PL.

Podobno w radiu nie widać. Okazuje się, że w tym internetowym można zobaczyć niemal wszystko.

Zobacz RMF Extra od kuchni. Tego nie można przegapić!!!
[zobacz RMF Extra w wersji wideo]

Więcej multimediów z RMF Extra w poprzedniej wiadomości, link poniżej.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; INTERIA.PL


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz