Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Fakty zwykłe i niezwykłe w RMF FM
7 marca 2008, 17:30 , aktualizacja 19:23
Fakty RMF, najbardziej opiniotwórczy radiowy serwis informacyjny w Polsce, w piątek 7 marca szeroko opisywał niezwykłe zjawisko. Na szybach dwóch domów w Warszawie pojawiły się wizerunki... premiera RP Donalda Tuska. Na ulicach kilku miast pojawiły się billboardy z wizerunkiem Stefana B. podobnego do Prezydenta RP


Od wczesnych godzin porannych przechodnie na ul. Szucha i Kaliskiej w Warszawie obserwowali tajemnicze "objawienie". Wraz znimi niecodzienne zjawisko badali reporterzy RMF FM.

Wizerunek premiera na szybie, to jak się okazało nie "cud" a dzieło bezpartyjnej młodzieży, które w ten zaskakujący sposób postanowiło przypomnieć politykom o jej obowiązkach.

Robimy to po to, aby coś się zmieniło. Aby w końcu ten obiecany cud się wydarzył i żeby nasza szanowna władza wzięła się do roboty - mówili organizatorzy akcji.

Drugim leitmotiv'em dnia w Faktach RMF było podobieństwo jednego z Polaków do prezydenta RP. W kilku miastach w Polsce RMF FM zafundował panu Stefanowi B. billboardy z jego podobizną oraz tekstem "Nazywam się Stefan B. i jestem podobny do prezydenta RP. Żądam ochrony BOR i dwóch limuzyn".

Ta niezwykła ekspozycja miała zwrócić uwagę Polaków na problem ochrony BOR dla byłego premiera i brata bliźniaka prezydenta RP. RMF FM zastanawiał się, czy każdy kto jest podobny do Prezydenta powinien mieć ochronę i darmowe limuzyny.

Więcej o tych dwóch akcjach przeczytacie na www.rmf.fm

Grzegorz Nałęcz, www.rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz