Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Extra: Gość specjalny - Blue Cafe
10 marca 2008, 14:59 , aktualizacja 15:01
Zespół Blue Cafe reprezentowany przez Dominikę Gawędę i Pawła Rurak-Sokala byli gośćmi Pawła Oksanowicza w drugiej audycji "na żywo" w RMF Extra. INTERIA.PL udokumentowała to wydarzenie na filmie, a RMF zdjęciami i panoramą sferyczną studia RMF Extra


Co sobotę o godzinie 18.00 rozpoczyna się program "na żywo" w RMF Extra. Dziennikarze RMF FM zapraszają do studia gwiazdy polskiej muzyki, by porozmawiać z nimi o muzyce i nie tylko. Także fani zaproszonych gwiazd mogą zadawać pytania dzwoniąc pod numer 012 2 000 505 w trakcie trwania programu oraz wchodząc na specjalny czat na CZATerii w portalu INTERIA.PL.

relacja wideo z wizyty Blue Cafe w RMF Extra

galeria zdjęć z wizyty Blue Cafe w RMF Extra

panorama 360°ree by Szymon 'Zbooy' Madej

zapis czata prowadzonego podczas programu w RMF Extra

RMF Extra jest jedną z 30 stacji tematycznych dostępnych na www.miastomuzyki.pl oraz jedną z dwóch, obok eLO RMF, w której część programu nadawana jest "na żywo". Co tydzień w sobotę w RMF Extra od 18:00 do 22:00 dziennikarze RMF FM rozmawiają z gwiazdami muzyki "na żywo" - grana jest muzyka gwiazdy oraz jej ulubiona muzyka. Pozostała część programu to powtórki dotychczasowych spotkań oraz weekendów RMF FM prowadzonych przez Martę Grzywacz i Piotra Jaworskiego.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz