Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Ewelina jest EXTRA w RMF Extra
15 marca 2008, 22:25 , aktualizacja 18 marca 2008, 22:56
Tylko RMF Extra tak przykuwa do głośnika. W każdą sobotę od 18:00 do 22:00 kwintesencja radia i fantastyczne spotkanie z gwiazdą. 15 marca internetową "antenę" opanowała Ewelina Flinta. Towarzyszył jej Krzysztof Urbaniak znany wszystkim z RMF FM.


RMF Extra powala na kolana. To radio, mimo że internetowe, przypomina najlepsze czasy radiofonii - tej eterycznej. Ewelina Flinta nazwana podczas RMF Live przez Krzysztofa Urbaniaka "scenicznym zwierzęciem" po raz kolejny pokazała rockowy pazur wnosząc do RMF Extra dużą dawkę humoru i najlepszej muzyki.

Od samego początku Ewelina Flinta, która na Kopiec Kościuszki przybyła w towarzystwie swojej menadżerki, była w świetnym humorze. Doskonale odnalazła się w radiowej rzeczywistości przejmując niemal od Krzysztofa Urbaniaka rolę dziennikarza. Ewelina przyniosła do studia wiele bliskich jej płyt, a część nagrań, które wywarły wpływ na jej życie mogliśmy usłyszeć w RMF Extra. Każda z piosenek poprzedzona była specjalną historią opowiedzianą przez Ewelinę.


Ewelina Flinta z parasolem od RMF FM w studio RMF Extra - fot. Konrad Kubuśka - RMF FM


Do rozmowy na antenie włączyli się licznie sympatycy Eweliny, którzy dzwonili pod numer 0 12 2000 505. Skupieni na forum na oficjalnej stronie Eweliny z pasją komentowali cały program oraz swoje telefony do RMF Extra. Wśród telefonów nie zabrakło także tych niespodziewanych. Do Eweliny zadzwonili znajomi z U.S.A. oraz Łukasz Zagrobelny, który razem z Eweliną nagrał piosenkę "Nie kłam, że kochasz mnie".

Nic nie odda tego klimatu... tej extra zabawy w RMF Extra - tego trzeba posłuchać - RMF Extra na www.miastomuzyki.pl - powtórki spotkania z Eweliną Flintą usłyszycie codziennie!

Już teraz możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia ze studia RMF Extra - [zobacz]

Kolejna ogromna dawka zdjęć by Szymon 'Zbooy' Madej [zobacz]

Wywiad w wersji wideo z Eweliną Flintą - [zobacz]

Relacja wideo ze studia RMF Extra - [zobacz]

panorama studia RMF Extra podczas wizyty Eweliny - [zobacz]

Zapis czata - [czytaj]

RMF Extra jest EXTRA!!!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM
Zdjęcia: Konrad Kubuśka - RMF FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz