Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Światowy Dzień Depeche Mode na www.MiastoMuzyki.pl
8 kwietnia 2008, 15:17 , aktualizacja 15:27
10 kwietnia przypada Światowy Dzień Depeche Mode. MiastoMuzyki.pl, które udostępnia specjalny kanał tematyczny poświęcony twórczości zespołu Depeche Mode, przygotowuje specjalny program na żywo na kanale RMF Extra. Spotkanie z sympatykami muzyki DM poprowadzi Darek Maciborek. Początek o 21:00.


W specjalnym godzinnym programie na RMF Extra Darek Maciborek zaprezentuje największe przeboje grupy. Nie zabraknie także rozmów z fanami DM oraz konkursów.

Jeden z nich już się rozpoczął na www.MiastoMuzyki.pl. Należy podać nazwę ulubionego utworu Depeche Mode i uzasadnić swój wybór. Nagrodami w konkursie są DVD z koncertami Depeche Mode. Na postawie waszych głosów powstanie ranking popularności utworów Depeche Mode.

[kanał Depeche Mode]

Przypominamy specjalny program Darka Maciborka z okazji Światowego Dnia Depeche Mode w czwartek 10 kwietnia 2008 roku od 21:00 do 22:00 na kanale RMF Extra na www.MiastoMuzyki.pl

Na kanale Depeche Mode oprócz dotychczas prezentowanej muzyki zespołu pojawią się także wywiady z członkami brytyjskiej grupy. [więcej o Depeche Mode]


Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz