Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   6 nowych stacji na www.MiastoMuzyki.pl
25 kwietnia 2008, 18:53 , aktualizacja 20:14
Od piątku 25 kwietnia 2008 roku internauci mogą skorzystać z 6 nowych kanałów radiowych dostępnych na platformie Miasto Muzyki. RMF Polski Rock, RMF Blues, RMF PRL, RMF Reggae, RMF Rumor, RMF Hip-Hop rozszerzyły radiową metropolię Grupy RMF do aż 36 kanałów tematycznych.


Wszystkie nowe stacje powstały na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników MiastaMuzyki.pl, tak więc są odpowiedzią na zapotrzebowanie słuchaczy.

RMF Polski Rock – Klasyka Rocka znad Wisły w najlepszym wykonaniu, m.in. Kultu, Perfectu, Republiki, T.Love i Hey oraz artystów polskiej sceny, m.in. Coma i Happysad.

RMF Blues – Na początku był blues i do dziś nie ma sobie równych: mistrzowie gatunku oraz młodzi, czyli Blues w każdym kolorze i nastroju.

RMF PRL – Powrót do dawnych lat, bez cienia propagandy! Klimat dawnych prywatek, kafejka przy molo i winda do nieba!RMF Reggae – Najbardziej słoneczna i pozytywna dzielnica Miasta Muzyki. Dźwięki poruszające duszę i ciało: Bob Marley, Gentelman, Coco Tea, Bezegol, Habakuk, East West Rockers, Indios Brazos. Najlepsza rastastacja w mieście!RMF Rumor – Mroczna, ciężka i NISZOWA, tworzona przez ponurych fachowców od dźwiękowych tortur.RMF Hip – Hop – Subiektywny przegląd kultury HIP-HOP - najlepsi raperzy i producenci, solidne flowy i bity uzbrojone w funk i jazz. O.S.T.R., Łona, De La Soul, A Tribe Called Quest, The Roots, Guru i inni.

Jak wynika z badań gemiusTraffic, w marcu 2008 roku Miasto Muzyki przyciągnęło 598 tys. użytkowników (cookies), co stanowi wzrost o 34% w porównaniu do poprzedniego miesiąca (448 tys. użytkowników cookies). Dynamika wzrostu liczby odsłon jest jeszcze większa i wynosi 46%: w marcu 2008 roku liczba odsłon Miasta Muzyki wyniosła 11,6 mln.

Źródło: audyt site-centric gemiusTraffic, Gemius SA, badany okres: II 2008 oraz III 2008.

Grzegorz Nałęcz, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz