Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Majówka 2008 w RMF FM
28 kwietnia 2008, 19:10 , aktualizacja 20:53
RMF FM poleca rower, jako sposób na spędzenia wolnego czasu. Małgorzata Kościelniak zaprasza na rowerowe przygody w czwartek - 1 maja od 10:00 do 15:00. W programie także najnowsze trendy w modzie rowerowej, sposoby osiągania szczęścia dzięki jeździe na rowerze oraz sprawdzone trasy rowerowe.

Wiadomo, że miłośnikiem rowerów i wypadów rowerowych jest Piotr Jaworski, prowadzący weekendowe programy wspólnie z Martą Grzywacz. Piotr jest też redaktorem magazynu BikeBoard: www.bikeboard.pl. Wspólnie ze swoimi kolegami i koleżankami z magazynu polecają słuchaczom trasy rowerowe o różnym stopniu trudności. Opisy tras i zdjęcia z wypraw dziennikarzy znajdują się na specjalnej majówkowej stronie RMF FM: http://www.rmf.fm/akcje/?a=majowka2008.

Wóz reporterski na ścieżce rowerowej
Finisz na rowerach. Długi weekend z RMF FM
W piątek 2 maja w tym samym paśmie Gosia Kościelniak opowiadać będzie o kijkach i rolkach oraz narodowej dyscyplinie sportowej Polaków – grzybobraniu. Ponadto swoje ulubione dyscypliny polecać będą m.in. Grzegorz Skawiński, Kasia Cerekwicka i Piotr Kupicha.

To nie koniec aktywności fizycznej tego dnia, bowiem na roztańczoną majówkę zaprasza Robert Konatowicz. Program w piątek 2 maja po 14:00. W kilku miastach w Polsce (m.in. w Krakówie, Gdańsku, Łódzi) powstaną specjalne sceny, parkiety na których będzie można potańczyć.

1 maja utrwalił się w naszej pamięci jako dzień "pochodów pierwszomajowych" z flagami i szturmówkami. W tym dniu specjalne wydanie wydanie programu "Wolne żarty" od 15 do 18 jak zawsze poprawadzą Tomaszowie Skory i Olbratowski oraz Paweł Oksanowicz. W niedzielę, 4 maja po 15:00 kolejne spotkanie z "Wolnymi żartami" w RMF FM w majowy weekend.

Również w czwartek, w programie Darka Maciborka, w specjalnym notowaniu POPlisty między 18:00 a 22:00, zakończenie konkursu, którego nagrodą główną jest podwójne zaproszenie na koncert królowej POPu - Madonny w Paryżu. To nie koniec atrakcji dla fanów Madonny. Od 10:00 do 15:00 w sobotę i niedzielę Marta Grzywacz i Piotr Jaworski zapraszają na \"Weekend z Madonną\". Okazją jest pojawienia się jej najnowszego albumu „Hard Candy”.

1 i 3 maja specjalne poranki w RMF FM.
1 maja, we czwartek od 6:00 do 10:00 poprowadzą Daniel Dyk i Tomasz Brhel, natomiast w sobotę, 3 maja Paweł Oksanowicz i Kamil Baleja przedstawią różne oblicza patriotyzmu, nie tylko oficjalne symbole narodowe i konstytucję na wesoło.

W sobotę od 15:00 Robert Janowski zaprasza na trzeciomajowe wydanie Waszej Muzyki, czyli wyłącznie polskie dedykacje. Te możecie już składać na stronie www.rmf.fm w zakładce Wasza Muzyka: http://www.rmf.fm/au/?a=waszamuzyka Pamiętajcie, by do życzeń, pozdrowień dołączyć polską piosenkę.

Atrakcją sobotnio-niedzielnego programu Marcina Jędrycha Ten Top między 18:00 a 22:00 będzie konkurs z zaproszeniami na koncert zespołu Scorpions, który odbędzie się 17 maja w Ostrowie Wielkopolskim w ramach imprezy \"Legendy rocka, legendy żużla\".Występ zespołu będzie częścią światowej trasy koncertowej \"Humanity World Tour\", promującej najnowszy album grupy. Zespół na całym świecie sprzedał 60 milionów płyt, dał łącznie ponad 4500 koncertów w największych światowych metropoliach.

Jako support wystąpi zespół Oddział Zamknięty, a po zakończeniu koncertu gwiazdy specjalny, jak zapowiadają organizatorzy, imponujący pokaz sztucznych ogni.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM; PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz