Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Autoterapia z RMF Classic
30 kwietnia 2008, 20:06 , aktualizacja 20:07
AUTOTERAPIA to nowa zabawa w RMF Classic, której start zaplanowany jest 5 maja. Celem konkursu jest ułożenie rankingu najlepszych kompozycji muzyki klasycznej i filmowej do słuchania w samochodzie. Propozycje utworów pojawiać się będą codziennie rano i po południu, od poniedziałku do piątku.

Swoje głosy wraz z krótkim, ciekawym uzasadnieniem należy przesyłać na adres: autoterapia@rmfclassic.pl Najbardziej oryginalne uzasadnienia zostaną nagrodzone. Codziennie do zdobycia będą ekskluzywne, firmowe etui na kluczyki samochodowe i dokumenty - Volkswagen Passat, który został patronem tej zabawy dla kierowców. Oni wiedzą najbardziej jak jazda samochodem może być stresująca. Jest jednak coś, co może się okazać remedium na stres i zszargane nerwy - to muzyka.

Drodzy kierowcy!
Wspólnie z RMF Classic i partnerem akcji, Volkswagenem Passatem stwórzmy ranging utworów, które pomogą nam spokojnie pokonać korki, przy jakich dźwiękach długa trasa za miastem ukoi, zamiast zmęczyć? Jakie tony bezpiecznie doprowadzą nas do celu?

Raz w tygodniu, w piątkowym podsumowaniu, spośród wszystkich nadesłanych do nas głosów i propozycji zostanie wybrana ta jedna najciekawsza, z inspirującym uzasadnieniem, a jej autor otrzyma w nagrodę zestaw nawigacji satelitarnej BLAUPUNKT LUCCA 3.5

Wszystkie potrzebne informacje oraz 5-kę wstępnych propozycji znajdziecie na stronach RMF Classic: http://www.rmfclassic.pl/index.html?a=autoterapia Pierwsze wyniki tej wyjątkowej listy przebojów zostaną przedstawione w poniedziałek 5 maja w porannym programie Wojtka Musiała między 7.00 a 8.00 rano.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz