Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Znani zasłuchani w RMF Classic
11 maja 2008, 21:36 , aktualizacja 21:37
RMF Classic to stacja, która porywa nie tylko melomanów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie - od muzyki klasycznej, przez muzykę filmową po muzykę operową. Także znani są zasłuchani w RMF Classic i udowodnią to od 10. maja na antenie najbardziej kulturalnego radia.

Cielecka i Kmita uwielbiają w kąpieli, Makłowicz z Cejrowskim wolą w samochodzie, Paradowska zawsze w niedzielę, a Poniedziałek w wakacje.
Cywińska w towarzystwie kota, natomiast Globisz preferuje z psem...

ZNANI ZASŁUCHANI W RMF Classic – od 10. maja znane osobistości kultury, sztuki, polityki i sportu zdradzają na antenie, ile znaczy dla nich RMF Classic.

RMF Classic to stacja radiowa, której w każdym tygodniu słucha średnio ponad 1 milion 100 tys. osób w całej Polsce. Grono słuchaczy RMF Classic to bardzo atrakcyjna grupa docelowa. Blisko 63% z nich ma wykształcenie wyższe, a 68% to reprezentanci najbardziej prestiżowych zawodów: dyrektorzy, przedstawiciele wolnych zawodów, pracownicy umysłowi i właściciele firm .

Źródło: Radio Track, MillwardBrown SMG/KRC, I-III 2008, obszar nadawania RMF Classic: Kraków, Łódź, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz