Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Grupa RMF na Dzień Dziecka
30 maja 2008, 00:00 , aktualizacja 22:12
Specjalna edycja "Tysiąc na godzinę" w RMF FM, konkurs z fotografiami prowadzących w RMF Classic oraz RMF Baby na www.MiastoMuzyki.pl to propozycje Grupy RMF na 1 czerwca 2008 roku czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Już w piątek specjalna edycja zabawy RMF FM "1000 na godzinę". Do wygrania tego dnia będzie 20 000 zł. Natomiast dochód z wysłanych przez słuchaczy SMS-ów na numer 72 71 zostanie przekazany na leczenie dzieci ze szpitala uniwersyteckiego w krakowskim Prokocimiu.

W niedzielę natomiast nie zabraknie jak co roku mnóstwa zabawek dla dzieciaków z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka obchodzonego 1 czerwca. Dzieciom, które zadzwonią do radia przez cały dzień rozdawane będą zabawki. W ten sposób żółto-niebieska rozgłośnia spełnia dziecięce marzenia od wielu lat, wywołując uśmiech na twarzach maluchów.

W Faktach RMF FM odbywać się będzie akcja informacyjna o Dniu Dziecka i jego znaczeniu oraz o relacjach dzieci – rodzice. Akcja przeprowadzona zostanie w oparciu o wyniki sondażu Instytutu Badania Opinii RMF FM, wykonane specjalnie na zlecenie Faktów RMF FM.

RMF Classic zaprasza do zabawy w internecie. Na stronie www.rmfclassic.pl znajdują się fotki z dzieciństwa całej redakcji kulturalnej stacji. Spośród osób, które prawidłowo rozszyfrują wszystkie fotografie zostaną wybrane 3, które otrzymają bardzo atrakcyjne zestawy książkowo-płytowe. Należy tylko przysłać na adres redakcja@rmfclassic.pl maila, w którym każdy numerek fotografii przyporządkowany będzie do konkretnego nazwiska. Rozstrzygnięcie zabawy nastąpi w najbliższa niedzielę, 1 czerwca.

Tego dnia w programie od 9 do 13 o tym, jak stali się czytelnikami opowiedzą Ewie Stanek: Agata Passent, Wojciech Cejrowski, Janina Paradowska, Katarzyna Lengren, Joanna Olech, Michał Rusinek, Wiktor Osiatyński i Radek Sikorski.

Przy okazji prowadząca zaprasza do rozmów słuchaczy. Piszcie maile na adres: e.stanek@rmfclassic.pl z tytułami książek, które rodzice czytali nam do poduszki, które sami czytaliśmy z zapartym tchem, składając literkę do literki.

Na czytelnicze, książkowe wspomnienia dzieciństwa zaprasza Ewa Stanek w niedzielę, w Dniu Dziecka od 9:00.

Już 1 czerwca, nowa stacja radiowa na Mieście Muzyki. Tym razem jest to RMF Baby. Premiera nie przypadkowo będzie miała w Międzynarodwym Dniu Dziecka. Nowa stacja bowiem będzie przeznaczona dla dzieci, tych najmniejszych, ale i tych starszych, którzy chcą sobie powspominać dzieciństwo i hity, których słuchaliśmy mają po kilka lat. Nie znamy jeszcze reperturau nowej stacji, ale wszyscy pamiętamy przeboje Smerfów, czy nieśmiertelnych Fasolek. Zapraszamy już w niedzielę na miastomuzyki.pl

Krzysztof Leszczyński, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Miasto Muzyki prezentuje RMF Baby (29 maja 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz