Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Classic na lato: Akcja w plenerze!
20 czerwca 2008, 14:12 , aktualizacja 14:13
Tego lata RMF Classic zaprasza w plener...filmowy. Od 23 czerwca do 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku między godziną 11.00 a 15.00, prezentowane będą miejsca, które zagrały w znanych filmach. Czasami będą to miejsca nieznane i zaskakujące.

Kto wie, gdzie pod Krakowem kręcono sceny kultowej "Seksmisji", co udawało Nil w "Faraonie" i gdzie naprawdę znajduje się "Przystanek Alaska"? Z RMF Classic w te wakacje wszystko się wyjaśni, także kulisy powstania znanych scen plenerowych. Dziennikarze Inspirującej stacji doradzą także śłuchaczom, czy warto wybrać się tam na wakacyjną wyprawę tropami ekip filmowych.

Z plenerową akcją letnią związany będzie także konkurs - to wakacyjna zabawa, w ktorej w trakcie trwania programu, zadawane będą pytania związane z miejscem powstania opisywanego filmu, bądź z samym filmem. Odpowiedzi wraz z telefonem kontaktowym należy wysyłać na mailowy adres: redakcja@rmfclassic.pl, aż do momentu wyznaczonego przez prowadzącego audycję. W finale zabawy prowadzący zadzwoni do osoby, która udzieli najpełniejszej odpowiedzi i zada jej na antenie dodatkowe pytanie związane z tematem programu "Akcja w plenerze". Do wygrania będą zestawy filmów na DVD.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz